Щоб навіть у сьогоднішніх реаліях ваша дитина уважно засвоювала навчальну програму та не упустила найважливішого, важливо подбати про ефективне рішення, яке працює вже зараз, інформує 24 Канал. Саме таким є дистанційне навчання. Більше про його переваги в умовах воєнного стану, розповідаємо далі.

До теми Безплатний доступ до якісних знань: школа "Оптіма" запускає унікальну благодійну програму

Війна сильно зашкодила освіті

Ні для кого не стане секретом, що з початком повномасштабного вторгення освітній процес в Україні дав збій. Руйнування шкіл, міграція дітей, повітряні тривоги, стрес та безліч інших факторів вплинули на те, що школярі почали демонструвати значно нижчий рівень засвоєння матеріалу.

З 1 вересня 2023 року МОН рекомендує повернути дітей до очного навчання, але навряд чи це одразу розв'яже всі проблеми. Педагоги просто не матимуть можливості приділяти увагу прогалинам у знаннях кожної дитини, а центри освітніх втрат працюватимуть далеко не у всіх школах. Через це існує небезпека, що тисячі учнів не отримають потрібні знання та не реалізують свій потенціал у майбутньому.

Чи існує ефективне рішення

Покращити ситуацію може індивідуальний підхід до кожного учня, а також – можливість навчатися з будь-якої точки світу. Не менш важливо подбати про авторські навчальні програми, орієнтовані на те, щоб діти легко та з цікавістю опановували навіть найскладніші теми, а навчальні матеріали були доступними 24/7. Саме це пропонує перша та найбільша дистанційна школа в Україні – "Оптіма".

Велика команда професіоналів завжди на зв’язку та надає учню та батькам необхідні підтримку чи консультації. А педагоги шукають особливий підхід до школярів, аби кожен впевнено орієнтувався в темі та реалізував свій потенціал.

Бажання школи допомогти дітям особливо яскраво проявилося навесні 2022 року, коли внаслідок початку повномасштабної війни тисячі українських родин зіткнулися із труднощами у навчанні. Тоді засновники "Оптіми" вирішили зробити все, щоб не дати російським окупантам зруйнувати майбутнє українських дітей.

Школа надала безплатний доступ до своїх навчальних матеріалів для всіх українських школярів. Це продемонструвало колосальний ефект – понад 100 тисяч учнів змогли опанувати потрібний матеріал, успішно завершити навчальний рік та отримати документи про освіту.

Коли росіяни завдали руйнації інфраструктурі й зумовили блекаути, учні початкових класів практично втратили можливість навчатися. Звісно, "Оптіма" відреагувала миттєво – для учнів 1 – 5 класів відкрили доступ до уроків.

Можливості сучасної освіти для тих, хто цього потребує

Минулого навчального року "Оптіма" разом з фондом "За майбутнє дітей" запустила стипендіальну програму для учнів 1 – 11 класів. 839 дітей скористалися можливістю дистанційного навчання за авторськими освітніми матеріалами та найкращими уроками.

Школа продовжує набір дітей на стипендіальну програму, тож сотні українських родин мають змогу дати школярам якісну освіту. Зокрема, на стипендії можуть претендувати діти з таких категорій:

  • батьки яких загинули на війні;
  • евакуйовані із територій активних бойових дій;
  • проживають на тимчасово окупованих та звільнених територіях;
  • батьки яких є військовослужбовцями;
  • які мають посттравматичні наслідки та вади здоров’я.

Програма передбачає стипендії у двох формах:

  • повне покриття річної вартості навчання в школі "Оптіма" на різних навчальних пакетах;
  • компенсація більшої частини оплати на навчання.

Подати заявку на стипендію для навчання у найбільшій дистанційній школі України можна на сайті фонду "За майбутнє дітей". Також тут можна зробити донат і підтримати учнів, які потребують допомоги у здобутті якісної української освіти.

Тож, скористайтеся можливістю доєднатися до "Оптіми" – школи, яка орієнтована на успіх кожного учня, гарантує найкращі сучасні знання та підтримає дитину у її починаннях.