Якісні знання – це фундамент успіху у сучасному світі. Щоб він був міцним та стійким, важливо уникати прогалин у навчальному процесі. Однак динамічний потік інформації з усіх предметів може призвести до того, що дитина неякісно засвоїть тему. З часом це може призвести до втрати інтересу та мотивації, пише 24 Канал.

Читайте також Як обрати найкращу школу для першокласника: важливі нюанси, на які слід звернути увагу

Аби уникнути цих прогалин та наздогнати програму, найбільша дистанційна школа України "Оптіма" пропонує унікальну можливість. Школярі зможуть з легкістю покращити чи закріпити свої знання з двох предметів, отримавши доступ до сучасних навчальних матеріалів безплатно.

Відновлення освітніх втрат: у чому суть програми

"Оптіма" – це дистанційна школа, яка завдяки сучасній методиці викладання та інтерактивності допомагає учням розкрити увесь свій потенціал. Завдання школи – дати дітям якісні знання, якими вони зможуть легко оперувати та крокувати до успішного майбутнього.

Разом з благодійним фондом "За майбутнє дітей" "Оптіма" запустила благодійну програму, що дозволяє учням покращити свої знання з двох обраних предметів. Проходити навчання можна з будь-якої точки світу.

Програма поповнення освітніх втрат – це шанс для учнів здобути освіту майбутнього, не витрачаючи коштів. А досвідчені педагоги попіклуються, щоб ґрунтовні знання були засвоєнні в зручному для школяра темпі.

Як взяти участь у програмі

Щоб дитина отримала безплатний доступ до якісних знань, не потрібно виконувати складних дій. Достатньо лише заповнити заявку на сайті. Після цього школяр опиняється в переліку претендентів, які можуть отримати безплатний доступ до навчальних матеріалів "Оптіми". При цьому подавати жодних документів не потрібно.

Що отримають учасники програми

Програма відновлення освітніх втрат передбачає безплатний доступ до навчальних матеріалів за весь навчальний рік з двох предметів впродовж трьох місяців. Що важливо, учні не опиняться з уроками сам на сам – професіонали надаватимуть підтримку у текстовому чаті.

Окрім того, є можливість перевірити рівень засвоєння матеріалу – наприкінці кожен учень може пройти контрольне тестування.

Якісна освіта – основа майбутнього

У 2022 році школа "Оптіма" надала безплатний доступ до своїх навчальних матеріалів усім українським школярам. Шансом отримати сучасні знання скористалися понад 100 тисяч дітей, що перебували в Україні та за кордоном.

Також у співпраці з благодійним фондом "За майбутнє дітей" "Оптіма" створила стипендіальну програму, аби діти з вразливих категорій також могли отримати доступ до якісних знань. Ця програма передбачає або повне покриття вартості навчання, або її більшої частини. Минулого навчального року учасниками програми стали 839 дітей.