Лісовий презентував стратегічні цілі реформи шкільного харчування
В Україні триває реалізація реформи шкільного харчування. Діти мають можливість обирати обіди за новим меню, а учні початкової школи отримали шанс на безоплатне харчування.
Про це інформує 24 Канал з посиланням на Міністерство освіти і науки України. Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий під час дводенного Європейського регіонального саміту шкільного харчування, який триває у Києві, розповів про зміни, які варто очікувати.
Дивіться також Україна вперше приймає Європейський регіональний саміт шкільного харчування
Які цілі реформи шкільного харчування
Очільник Міносвіти, зокрема, презентував чотири стратегічні цілі реформи шкільного харчування. Це:
- посилення спроможності громад;
- модернізація інфраструктури шкільних їдалень;
- розвиток кадрового потенціалу;
- комунікація здорового харчування.
Посадовець наголосив, що ці цілі сприяють не лише поліпшенню харчування в школах, а й розвитку місцевих громад та формуванню культури здорового способу життя серед дітей.
Цьогоріч ми маємо 1,5 мільярда гривень субвенцій на облаштування харчоблоків у шкільних їдальнях. Здорове харчування дітей у школах починається з оновлення обладнання та перегляду підходів до всього технологічного процесу,
– каже міністр.
І додає: найголовніше, що ми повинні усвідомлювати: коли говоримо про реформу шкільного харчування, маємо на увазі не лише забезпечення дітей обідами, а й більш глобальні питання – створення нової культури здорових харчових звичок.
Зауважимо, що під час форуму очільник МОЗу Віктор Ляшко розповів про амбітну мету посадовців у межах реформи шкільного харчування – забезпечити кожній дитині до 2030 року можливість щодня отримувати здоровий, поживний обід у школі.
Теперішня ситуація в Україні змушує шукати альтернативні способи навчання. Такі як дистанційна ліцензована школа "Оптіма", яка забезпечує якісний і безперервний навчальний процес навіть при форс-мажорних обставинах.
- Раніше ми інформували про те, що за ініціативи першої леді у закладах освіти України впроваджують реформу шкільного харчування. Як відбувають зміни, читайте за посиланням.