Весь світ разом з Україною: наші союзники почали вшановувати роковини великої війни – фото
Україна ось уже цілий рік протистоїть повномасштабній російській агресії. Наші союзники продовжують підтримувати нашу державу, а також вшановують роковини кровопролитної великої війни.
Рівно рік тому – 24 лютого – Росія здійснила повномасштабне вторгнення на територію України. І рівно через рік у низці міст і країн світу пройшли та проходитимуть акції на підтримку нашої держави та незламного духу українців, передає 24 Канал.
Читайте також Захоплення аеропорту в Кишиневі та новий фронт: чи може Україна захистити Молдову від Росії
Будівлі підсвічують кольорами прапора України
Так, стало відомо, що Ейфелеву вежу у Парижі підсвітили кольорами українського прапора. Це зробили для того, щоб вшанувати роковини кривавої великої війни, яку рік тому почала Росія.
Через рік після вторгнення в Україну Париж віддає належне мужності українського народу та висловлює свою солідарність,
– йдеться у дописі акаунту Парижа у твітері.
Пані мер Парижа Анн Ідальго також виклала в мережу відео, на якому можна побачити синьо-жовту Ейфелеву вежу. Його вона підписала лаконічно: "Слава Україні!"
Це цікаво! 25 лютого 2022 року Ейфелева вежа вже світилася синьо-жовтим кольором. Тоді Париж висловив солідарність з народом України.У Брюсселі будівлю Європарламенту також засвітили у синьо-жовтих кольорах. Крім того, напередодні поблизу інституцій Євросоюзу у столиці Бельгії підняли українські прапори.
У Брюсселі вшановують роковини повномасштабного вторгнення / Фото Софії Назаренко для 24 Каналу
Вшановують роковини повномасштабного вторгнення не лише підсвічуванням знакових будівель. Так, Генасамблея ООН ухвалила резолюцію. Вона передбачає підтримку "формули миру", запропонованої Україною.
За проголосувала 141 країна-член ООН
- Також у резолюції закликають Росію припинити бойові дії та вивести війська з території нашої держави. За відповідний документ свій голос віддала 141 зі 193 країн-членів ООН. Натомість проти нього проголосували лише 7 країн.
- Цікаво, що підтримали резолюцію Сербія та Угорщина. Нагадуємо, що ці дві держави відомі своїми відвертими проросійськими настроями.
- Ні для кого не стало сюрпризом, що проти свій голос віддали сама Росія та Білорусь. А ще Сирія, КНДР, Еритрея, Нікарагуа та Малі. Не менш цікаво, що Іран утримався під час голосування.