Зоологи 8 років вважали пінгвіна самицею, однак вона їх здивувала
У парку Birdland, що у британському Глостерширі, стався курйозний інцидент. Зоологи довгі роки вважали королівського пінгвіна самцем, але той їх здивував.
Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на Daily Express.
Дивіться також Пес-водій на незвичному авто став зіркою соцмереж: кумедне відео
Річ у тім, що зоологи у парку Birdland довгі 8 років вважали королівського пінгвіна самицею та називали його Меггі. З часом працівники парку почали помічати, що "самка" не розмножується. Далі їх насторожила поведінка "самиці". "Вона" активно почала разом ходити у парі з іншим самцем, як це роблять зазвичай представники чоловічої статі цього виду.
Аби розвіяти підозри, зоологи відправили на тест ДНК пір'їну "Меггі". Результати їх шокували. З'ясувалося, що Меггі насправді самець. Зрозумівши свій конфуз, орнітологи вирішили "виправити" свою помилку – тепер дорослий самець королівського пінгвіна має кличку Магнус.
У пресслужбі парку кажуть, що через цей конфуз їм довелося внести ряд коректив у свої процедури. Крім того, наразі для Магнуса в терміновому порядку знайшли самицю з Німеччини, щоби забезпечити довгостроковий успіх розвитку колонії королівських пінгвінів.
Як розрізнити самця та самицю королівського пінгвіна
Розрізнити самця та самицю королівського пінгвіна візуально дуже складно, оскільки вони виглядають майже ідентично за розміром і кольором оперення. Проте є кілька особливостей, які можуть допомогти:
- Розмір: Самці, як правило, трохи більші за самиць. Вони можуть бути вищими та важчими, особливо під час сезону розмноження.
- Голос: Звуки, які видають пінгвіни, також можуть відрізнятися. Самці зазвичай мають глибший голос.
- Поведінка під час шлюбного періоду: Самці проявляють активність, залицяючись до самиць, демонструючи ритуальні "танці" та специфічні пози.
Однак найточніший спосіб визначити стать – це генетичний аналіз зразків крові або пера.