Хто і за що в армії отримує житло класу люкс
Поки українські військові по кільканадцять років туляться по бараках в очікувані квартир, їх начальство отримує від держави будинки і елітні квартирні метри, які згодом стають приватною власністю. Формула, яка стала вже неспростовною військовою аксіомою.
Територія колишнього військового містечка 161 біля Броварів у Київській області. Саме тут колишні офіцери з вислугою понад 20 років і нинішні захисники вітчизни з родинами живуть у складах, навчальних класах, водокачках, насосних станціях та інших нежитлових приміщеннях.
Командири частин, щоб хоч якось вирішити вічне житлове питання, кілька років тому дозволили підопічним заселитися в будівлі, де можна сяк-так жити.
Тепер військових та їхні сім’ї із облагородженої власним коштом домівки виселяють.
Доки одним вручають листи щастя на виселення — інші, по сусідству, саджають на землях Міноборони картоплю з полуницями і зводять паркани. Це військове містечко 201. До столиці — рукою подати. На території гуртожиток і кілька будинків із свіжим ремонтом.
Саме тут, за інформацією журналістів "Слідства.Інфо", нещодавно відгуляла новосілля Наталія Гаврищук, керівник будинкоуправління №12 Київського квартирно-експлуатаційного управління, або КЕУ. Саме того, яке відає будівлями, ремонтами і іншими речами, пов’язаними із житловими питаннями військовослужбовців.
Пані Наталію журналісти знайшли на колишньому робочому місці. У будинкоуправлінні номер 4, яке вона очолювала до 2014-го року. Питання просте: як невійськова людина отримала військове службове житло?
Читайте також: Куди зник дорогезний шпиталь для військових, який Україні подарували США
Більше дивіться у розслідуванні журналістів "Слідство.Інфо".