Інвестори зосередяться на аналізі статистичних даних
Поточний тиждень для учасників фінансових ринків знову пройде на тлі обговорення планів Федеральної резервної системи щодо згортання програми кількісного пом’якшення.
Відтак, увага інвесторів буде прикута до статистичних звітів у США. Зокрема, у понеділок, 26 серпня, вийдуть дані щодо зміни обсягів замовлень на товари тривалого користування, які відображають виробничі тренди та інвестиційну активність в країні.
У вівторок, 27 серпня, у центрі уваги спочатку буде Німеччина, яка опублікує низку індикаторів. Найважливіший - індикатор умов ділового середовища, що відображає економічні настрої в цілому. Вийдуть також індикатори споживчої впевненості та індекси цін на житло, що безумовно матиме вплив на курс американського долара. У Канаді цього дня очікуються звіти про корпоративні прибутки.
Найбільш важливою новиною у середу, 28 серпня, за словами аналітиків, буде оприлюднення зміни обсягу незавершених угод із продажу житла в Сполучених Штатах. Однак, загальний фон торгам задасть статистика із Єврозони. Зокрема, будуть опубліковані дані з роздрібних продажів Конфедерації британських промисловців та індекс споживчої довіри в Німеччині.
«У четвер, 29 серпня, вийде статистика з Нової Зеландії та Австралії, яка , безсумнівно, матиме вплив на динаміку відповідних валют. Цього дня також вийдуть показники щодо ринку праці в Німеччині, Швейцарії та Канаді. А Сполучені Штати Америки опублікують зміну обсягів ВВП за підсумками другого кварталу», - розповіла аналітик компанії TeleTrade Аліна Марчук.
У п'ятницю, 30 серпня, у фокусі ринку буде Японія. У ході азіатської торгової сесії опублікують індекс споживчих цін, а разом з ним і безліч інших важливих показників. Згодом почнуть надходити новини з єврорегіону. Найцікавіші - рівень безробіття в країнах, кількість схвалених заяв на отримання іпотечних кредитів і огляд споживчих цін.