Відтак, увага інвесторів буде прикута до статистичних звітів у США. Зокрема, у понеділок, 26 серпня, вийдуть дані щодо зміни обсягів замовлень на товари тривалого користування, які відображають виробничі тренди та інвестиційну активність в країні.

У вівторок, 27 серпня, у центрі уваги спочатку буде Німеччина, яка опублікує низку індикаторів. Найважливіший - індикатор умов ділового середовища, що відображає економічні настрої в цілому. Вийдуть також індикатори споживчої впевненості та індекси цін на житло, що безумовно матиме вплив на курс американського долара. У Канаді цього дня очікуються звіти про корпоративні прибутки.

Найбільш важливою новиною у середу, 28 серпня, за словами аналітиків, буде оприлюднення зміни обсягу незавершених угод із продажу житла в Сполучених Штатах. Однак, загальний фон торгам задасть статистика із Єврозони. Зокрема, будуть опубліковані дані з роздрібних продажів Конфедерації британських промисловців та індекс споживчої довіри в Німеччині.

«У четвер, 29 серпня, вийде статистика з Нової Зеландії та Австралії, яка , безсумнівно, матиме вплив на динаміку відповідних валют. Цього дня також вийдуть показники щодо ринку праці в Німеччині, Швейцарії та Канаді. А Сполучені Штати Америки опублікують зміну обсягів ВВП за підсумками другого кварталу», - розповіла аналітик компанії TeleTrade Аліна Марчук.

У п'ятницю, 30 серпня, у фокусі ринку буде Японія. У ході азіатської торгової сесії опублікують індекс споживчих цін, а разом з ним і безліч інших важливих показників. Згодом почнуть надходити новини з єврорегіону. Найцікавіші - рівень безробіття в країнах, кількість схвалених заяв на отримання іпотечних кредитів і огляд споживчих цін.