Компанія Трампа хотіла подарувати Путіну пентгаус за нечувану суму, – BuzzFeed
У 2016 році компанія президента США Дональда Трампа The Trump Organization планувала передати у власність президента Росії пентгаус у хмарочосі Trump Tower, що у Москві.
Шикарні апартаменти у московському хмарочосі коштували близько 50 млн доларів.
Про це повідомляє американське видання BuzzFeed.
Читайте також: Трамп скасував зустріч з Путіним через агресію в Україні: з'явилася нова заява Кремля
Крім того, цю інформацію підтвердив ініціатор будівництва Trump Tower у Москві Фелікс Саттер, зазначаючи, що розкішний пентгаус у 100-поверховому хмарочосі планувалося передати Путіну, щоб спонукати російських олігархів купити житло в одному будинку із президентом. Ціна на решту квартир була встановлена у понад 250 млн доларів.
Два співробітники правоохоронних органів США повідомили, що Майкл Коен, колишній адвокат Трампа, обговорив таку пропозицію із прес-секретарем Путіна Дмитром Пєсковим. Чи знав сам президент США про цю угоду, достеменно невідомо.
Читайте також: У Білому домі заперечують причетність Трампа до злочинів його екс-адвоката Майкла Коена
Зрештою, угода про передачу Путіну пентгауcа у Trump Tower була заморожена.
Зазначимо, що будівництво Trump Tower у Москві почали обговорювати наприкінці 2015 року. Проте проект нібито призупинили у січні 2016 року. Відповідно, саме обговорення проекту із будівництва Trump Tower в Москві велося ще у час президентської кампанії у 2016 році.
Питання про будівництво Trump Tower у столиці Росії є ключовим в договорі про співпрацю зі слідством між Коеном та спецпрокурором США Робертом Мюллером, який розслідує справу про втручання Росії в президентські вибори 2016 року.
Раніше стало відомо, що колишній адвокат Трампа Майкл Коен, який звинувачений у фінансових шахрайствах у передвиборчій кампанії Трампа, визнав свою провину в дачі неправдивих свідчень у Конгресі США про втручання Росії у президентські вибори США. Він розповів конгресменам, що проект із будівництва Trump Tower у столиці РФ був згорнутий у січні 2016 року, коли насправді це сталося лише в червні.