Кримські cиловики та медики вчилися рятувати постраждалих у ДТП
Кримські силовики та медики надавали екстрену допомогу постраждалим в аварії. За легендою навчань, на трасі сталося ДТП.
Автобус, що перевозив службовців, зіткнувся з легковиком. Як наслідок - двоє людей загинули, більше 30 чоловік - постраждали.
“Згідно з легендою, це займає 1,5 години. Збирають фахівців, вантажать обладнання в модулі, приїжджають на місце події, розгортають і починають надавати медичну допомогу”, - розповів начальник відділу медичного забезпечення ГУ МВС України в АРК В’ячеслав Жуков.
На місці пригоди облаштували спеціальні автономні медичні модулі. Надувні намети повністю обладнанні операційною та протишоковою технікою. Вони можуть працювати за будь-яких погодних умов та прийняти за добу до 100 чоловік.
“Оснащення модуля, в залежності від його специфікації, може бути будь-яким, це протишоковий модуль, операційна, просто як пункт обігрівання людей в холодну пору року”, - каже заступник директора центру медицини катастроф з лікувальної роботи Леонід Диро.
Такі мобільні госпіталі наразі є лише у рятувальників Криму та Києва. Лікарі запевняють - даного обладнання достатньо, аби вчасно надати медичну допомогу та врятувати життя.
“Доводилося працювати реально, коли був обвал ґрунту в Качі. Ми розгортали такий госпіталь, на щастя, постраждалих не було, але очікувалося, що під завалами знаходиться чоловік 7”, - каже нейрохірург Ігор Карченков.
Ці навчання приурочені підготовці до Євро-2012. І хоча в Криму євроматчі не проводитимуться, не виключено, що кримських силовиків задіють в інших регіонах України.