Нацгвардієць, який палив траву і ледь не побив чоловіка через зауваження, попросив вибачення
Нацгвардійці палили траву у Бориспільському районі, що на Київщині. Коли очевидець зробив їм зауваження – накинулися на нього з матами та ледь не побили. Згодом один з бійців записав відеозвернення та попросив вибачення у чоловіка за ганебну поведінку.
На відео боєць зауважив, що його поведінка "паклюжить честь та гідність військовослужбовця Національної гвардії", повідомляє телеграм-канал Teza.
Цікаво У розслідуванні пожеж у Чорнобилі допоможуть супутникові знімки
Я прошу вибачення у всіх ветеранів війни та добровольців,
– сказав нацгвардієць.
Вибачення нацгвардійця: дивіться відео
Що було раніше
Нацгвардійці палили траву у Бориспільському районі, що на Києвщині. Коли очевидець зробив їм зауваження – накинулися на нього з матами та ледь не побили.
У Нацгвардії підтвердили, що бійці на відео – їхні. Там додали, що пожежі, на щастя, не сталося. Палії нібито самі загасили усе те, що підпалили.
Від кого нацгвардійці отримали завдання прибирати поле і палити траву у Нацгвардії не знають, однак обіцяють з’ясувати.
Нацгвардійці палили траву: дивіться відео
Паліії-гвардійці служать на полігоні Нацгвардії у селі Старе, Бориспільського району, повідомляє телеграм-канал. Поле, де підпалили траву, розташоване за кілька кілометрів від полігону.
Джерела повідомляють, що гвардійців-строковиків на поля послали командири. Вони нібито отримали гроші від місцевих селян за прибирання на полях.
УАЗ нацгвардійців, які палили траву / Фото з телеграм-каналу Teza
Ще один доказ, що палії – нацгвардійці / Фото з телеграм-каналу Teza
Підпали трави в Україні: відповідальність і наслідки
- Мінімальна сума штрафу за підпал трави зросла від 170 гривень до 3 тисяч 60 гривень. Раніше цей закон підтримали у Верховній Раді 328 голосами нардепів та підписав президент Володимир Зеленський.
- Підпали трави переростають у величезні пожежі, які забирають життя тварин, знищують рослинність і житло людей. Цієї весни від пожеж постраждала Чорнобильська зона – вогонь знищив близько 5% заповідника.
- Через пожежі на Житомирщині та Київщині дуже погіршився стан повітря у Києві – люди не могли відчинити вікна. Столиця неодноразово піднімалася в лідери за індексом забрудненості повітря.
До слова, саме Нацгвардія проводить антидиверсійну операцію в лісах, аби запобігти підпалам.