Путін по голові не погладить: Лавров пробовкнувся, що Росія намагається не програти війну

26 жовтня 2023, 20:57
Читать новость на русском

Міністр закордонних справ Росії – випадково чи навмисне – зробив зізнання. За його словами, Кремль намагається не програти війну, яку розв'язав проти України.

Він наголосив, що недопущення поразки – одне з головних завдань, яке стоїть перед Росією. Якщо глянути на вираз обличчя Сєргєя Лаврова, то можна побачити, як він обмірковує над подачею, але все одно не виходить видати нічого "на побєдном".

Читайте також Намагається заробити собі “бали”, – Мусієнко розібрав останні заяви Шойгу

Росія намагається не програти у розв'язаній нею війні

Зараз на першому плані, напевно, – не розслаблятися, і, перед обличчям війни, яку вони нам оголосили, не дозволити їм завдати нам поразки. У них мета оголошена – стратегічна поразка Росії на полі бою,
– наголосив він, даючи коментар пропагандистам.

Також Лавров переконує, що Москва буцімто ніколи не відходила від питання про переговорний процес з Україною.

Лавров заявив, що Росія намагається не програти війну: дивіться відео

Ми ж пам'ятаємо безліч прикладів, коли Росія була проти ведення переговорів. Чого лише варта реакція Кремля на пропозицію, яку раніше зробив Володимир Зеленський.

Формулу миру Кремль відкинув

  • Власне, раніше глава держави Володимир Зеленський запропонував Формулу миру. Вона передбачає кроки, які дозволять завершити війну, розв'язану Росією.
  • Складається ця Формула миру з 10 пунктів. Мовиться про радіаційну, ядерну та енергетичну безпеку України. Завершення війни, а також виконання Статуту ООН. Крім того, йдеться про повернення усіх, хто перебуває у російському полоні.
  • Ясна річ, що очікувати на нормальну реакцію на пропозицію Володимира Зеленського з боку Росії не варто було. Так, у Кремлі Формулу миру охрестили "безглуздим ультиматумом".
  • Міністерство закордонних справ Росії у серпні цього року заявило, що Україна повинна припинити бойові дії й отримання зброї від заходу. Мовляв, це дозволить "врегулювати кризу".
  • Але це не все. Крім того, наша держава має погодитися на нейтральний, позаблоковий і без'ядерний статус, визнати окупацію наших територій, дозволити власну "демілітаризацію і денацифікацію". А ще Україна повинна "забезпечити права російськомовних громадян і нацменшин".