Майно Коломойського в Криму націоналізують, щоб не допустити фінансування АТО, — Аксьонов

13 вересня 2014, 17:15
Читать новость на русском

Так звана націоналізація в Криму триває. Це відбувається завдяки постанові так званої Держради. На початку вересня дія цієї постанови поширилась на перелік навіть приватних підприємств.

Так, лише за останній тиждень самопроголошена влада Криму прийняла рішення про примусовий викуп приміщень “Кримгазу”, Ялтинської кіностудії, 28 ринків, які входять до складу “Кримспоживспілки”, а також примусову націоналізацію усіх об’єктів, які так чи інакше мають відношення до Ігоря Коломойського, в тому числі і майно Приватбанку.

Всі об’єкти на території Криму, які належали Коломойському – є власністю Республіки Крим. Зараз моя позиція незмінна – продати все майно на відкритих торгах і компенсувати гроші вкладникам Приватбанку, які не потрапили в програму компенсації Фонду компенсації вкладів. Все це майно буде компенсоване ще й з метою не допустити фінансування АТО на Сході, - пояснив грабунок Коломойського так званий “прем’єр-міністр” Криму Сергій Аксьонов.

Повну програму “Крим. Реалії” дивіться сьогодні о18.30 на Телеканалі новин “24”

До активів Коломойського, які планують продати з торгів належать 9 санаторіїв, 38 офісів Приватбанку та 18 АЗС та складів ПММ.

На думку експертів, прийняті рішення про націоналізацію є лише ширмою, за якою кримська влада прикриває власні корисні цілі, а не інтереси громадян. Економічні оглядачі також наголошують, що все це було б неможливим, якби не пряма згода Москви.