Так, лише за останній тиждень самопроголошена влада Криму прийняла рішення про примусовий викуп приміщень “Кримгазу”, Ялтинської кіностудії, 28 ринків, які входять до складу “Кримспоживспілки”, а також примусову націоналізацію усіх об’єктів, які так чи інакше мають відношення до Ігоря Коломойського, в тому числі і майно Приватбанку.

Всі об’єкти на території Криму, які належали Коломойському – є власністю Республіки Крим. Зараз моя позиція незмінна – продати все майно на відкритих торгах і компенсувати гроші вкладникам Приватбанку, які не потрапили в програму компенсації Фонду компенсації вкладів. Все це майно буде компенсоване ще й з метою не допустити фінансування АТО на Сході, - пояснив грабунок Коломойського так званий “прем’єр-міністр” Криму Сергій Аксьонов.

Повну програму “Крим. Реалії” дивіться сьогодні о18.30 на Телеканалі новин “24”

До активів Коломойського, які планують продати з торгів належать 9 санаторіїв, 38 офісів Приватбанку та 18 АЗС та складів ПММ.

На думку експертів, прийняті рішення про націоналізацію є лише ширмою, за якою кримська влада прикриває власні корисні цілі, а не інтереси громадян. Економічні оглядачі також наголошують, що все це було б неможливим, якби не пряма згода Москви.