Як ЗСУ наступають на Курщині, а Росія кидає в бій 18-річних призовників: аналіз Forbes

16 вересня 2024, 09:57
Читать новость на русском

Джерело:

Forbes

Українські війська прорвали чергову ділянку на кордоні з Курською областю. Йдеться про напрямок в районі селища Новий Путь. ЗСУ йдуть уперед зі зброєю та технікою у той час, як у Росії проблеми.

За словами експертів, село Веселе стало епіцентром нової операції Сил оборони України. Розпочався наступ у четвер, 12 вересня. Українські воїни просуваються, відбиваючи атаки погано підготовлених ворожих бійців.

Дивіться також Від Русі – до володінь Мазепи та УНР: чому Курщина має давні історичні зв'язки з Україною

Триває українська операція на Курщині

Розташовані населені пункти Новий Путь і Веселе за 30 кілометрів на захід від зони в районі міста Суджі, що раніше захопила Україна.

Те, що спочатку здавалося коротким і поверхневим українським нападом, перетворилося на серйознішу загрозу для російського контролю над Курськом,
– пишуть у Forbes.

Аналітики запевняють, що українські військові на броньованих вантажівках швидко просунулися на кілька кілометрів за селищем Новий Путь у напрямку Веселого.

Зверніть увагу! Раніше Центр оборонних стратегій повідомляв, що бійцям України вдалось дістатися південних околиць Веселого та практично взяти село під контроль. Власне, не пізніше суботи українські танки в'їхали у Веселе.

Експерти вказують, що російські сили поблизу Веселого налічують велику кількість погано підготовлених молодих призовників, яких призвали лише на рік служби.

Згідно з офіційною політикою Кремля, вони (російські призовники – 24 Канал) не повинні були б брати участь у боях,
– згадують ЗМІ.

Дивіться також Операція у Курській області стимулювала Росію до обмінів полоненими, – ISW

На думку Forbes, у Росії існує велика залежність від 18-річних призовників для початкової оборони на Курщині. І саме це стало причиною швидкого успіху українських сил.

До того ж – як зазначають фахівці – українські воїни в Курській області мають вигляд добре підготовлених добровольців, яких підтримує техніка.