Війна може закінчитися вже сьогодні, – представниця США при НАТО пояснила умову
Джерело:
ТСНВійна в Україні триває уже майже рік, і за різними прогнозами може тривати ще довго. Однак й зупинити її можливо лише за один день.
Про це розповіла в інтерв'ю посол США при НАТО Джуліан Сміт. На її думку, зупинити війну в один момент може саме російський диктатор.
Цікаво На гарматне м'ясо грошей не залишиться: як нафтове ембарго почало заламувати руки Путіну
Путін може зупинити війну в один момент
Адже, зокрема, й від його волі як агресора, який атакує Україну, залежить подальший розвиток подій. Щоб зупинити війну, масове знищення власного ж народу на території нашої держави та відкат власної ж країни у Середньовіччя, йому достатньо перестати стріляти та вивести війська.
Дозвольте мені бути дуже чіткою. Ця загарбницька війна, яку Росія веде вже майже рік, може закінчитися сьогодні. Просто зараз, коли ми сидимо тут і ведемо цю розмову. І це може зробити лише одна людина. Це президент Путін. Цю війну почала Росія. І Росія може припинити цю війну негайно,
– сказала Джуліан Сміт.
Однак, звісно, не варто очікувати від Володимира Путіна, що він раптово усвідомить, що тероризувати інші держави з власної забаганки не варто, та погодиться на українську формулу миру. Щоб підштовхнути його до цих рішень, світова спільнота поступово "закручує гайки" Росії, запроваджуючи все нові й нові санкції.
"Ми робимо все можливе, щоб якомога сильніше тиснути на Москву, щоб вона ухвалила це рішення. Окрім цього, ми хочемо, щоб українські сили перемогли", – зауважила вона.
Не єдиний шлях зупинення війни
Також Джуліан Сміт поділилася думками щодо військових України. За її словами, вона вражена їхнім прогресом та вправністю.
Тому ми маємо впевненість, що за умови продовження трансатлантичної підтримки та навіть підтримки з далеких континентів, українські сили й надалі переважатимуть і зрештою переможуть на полі бою,
– впевнена Сміт.
Тож попри рішення російського диктатора, яке він не спішить приймати та й навряд прийме добровільно, саме від захисників нашої держави та зброї західних партнерів залежать терміни завершення війни. ,
Санкції проти Росії: останні новини
- Наприкінці 2022 року проти Росії ввели нафтове ембарго та встановили цінову стелю у 60 доларів за барель. Такі санкції запровадили країни G7, ЄС та Австралія.
- Ба більше, ці обмеження забороняють європейським компаніям страхувати перевезення російської нафти морським шляхом до третіх країн.
- Однак цивілізовані країни не планують зупинятися. Вони готують нові обмеження на експорт російських нафтопродуктів, які передбачатимуть два ліміти цін на них: на дорожчі, як-от дизельне пальне, та дешевші – на кшталт мазуту.
- Також готується й десятий пакет санкцій від ЄС, який може обмежити ядерний сектор Росії. Також у ньому пропонують запровадити обмеження проти російських пропагандистських ЗМІ та відключити ще більше російських банків від глобальної системи обміну повідомленнями SWIFT.