У Німеччині екологи подали позов проти "Північного потоку-2"
Екологічна організація Deutsche Umwelthilfe вимагає від суду Гамбурга скасувати рішення щодо дозволу на будівництво "Північного потоку-2" в водах Німеччини. 13 квітня вони подали відповідний позов.
У повідомленні Deutsche Umwelthilfe (DUH) мовиться, що позов стосувався прискореного будівництва "Північного потоку-2". Проте нещодавно ініціативу організації вже відкидали.
До теми Україна буде непоправно ослаблена, – Резніков про наслідки відкриття "Північного потоку-2"
"Позов до Адміністративного суду Гамбурга спрямований проти дозволу на будівельні роботи Федеральним відомством щодо судноплавства і гідрографії (BSH)", – мовиться у повідомленні екологічної організації.
Відомство щодо судноплавства відхиляло заперечення DUH проти затвердження будівництва й аргументи щодо політики в галузі навколишнього середовища й клімату зокрема.
Намір Deutsche Umwelthilfe щодо трубопроводу
Екологічна організація хоче опротестувати рішення Федерального відомства щодо судноплавства і гідрографії про дозвіл на будівництво "Північного потоку-2" в водах Німеччини до кінця травня 2021 року.
У відповідному дозволі мовилося про роботи з прокладання труб у німецькій економічній зоні, загальна протяжність ділянки якої становить приблизно 30 кілометрів.
Будівництво "Північного потоку-2": головне
- Проєкт "Північний потік-2" передбачає будівництво двох ниток газопроводу від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини.
- Залишилося прокласти ще 120 кілометрів трубопроводу в водах Данії, окрім приблизно 30 кілометрів у водах Німеччини.
- Росія хоче добудувати газопровід задля транспортування природного газу до Європи в обхід України, через що Київ ризикує втратити чимало грошей.
- Будівництво "Північного потоку-2" було призупинене через санкції США, однак його таки відновили й наразі Росія планує закінчити роботи до вересня 2021 року