Ліжко, унітази й не тільки: щуролов назвав приголомшливі місця проживання щурів

17 вересня 2024, 15:21
Читать новость на русском

Джерело:

The Mirror

Напевно, не існує таких господарів, які б жодного разу в житті не стикалися з появою дрібних, але доволі живучих шкідників – мишей і щурів. Ці гризуни зазвичай мешкають у таких місцях, як сараї, підвали та кухні, проте трапляються випадки, коли їх знаходять і в більш неочікуваних місцях.

Такий інцидент стався й у Великій Британії – жінка відчула, як її торкнувся щур, коли вона сіла на унітаз. Про цю історію написав The Mirror.

Дивіться також Відомий блогер заради контенту заліз у печеру і наткнувся на ведмедя: кадри не для слабкодухих

Щуролов назвав, де найчастіше живуть щурі

Нещодавно до експерта з боротьби зі шкідниками Кірана Семплера звернулася жінка з приводу тривожної ситуації. Вона повідомила, що щур заліз у злив і опинився в пастці догори ногами, що в кінцевому підсумку призвело до його утоплення.

Кіран розповів про тривожний досвід, пов'язаний з цим щуром, якого йому довелося витягти з туалету, описавши інцидент як досить гидкий.

Уявіть, що ви сидите на унітазі, і щось вас торкається,
– зазначив він.

Зазначається, що Кіран створив сторінку у Facebook Yorkshire Rat Pack у 2018 році. Там він ділиться незвичайним досвідом зі своєї роботи, розповівши про один з випадків, коли виявив у клієнта щура у дерев'яних планках ліжка.

Кіран обрав унікальний підхід до боротьби зі шкідниками, відмовившись від традиційних щурячих пасток. Замість цього він використовує натренованих собак, які швидко знаходять і знищують гризунів.


Щурі можуть сховатися будь-де / Фото Unsplash

Кіран також проти використання отрути для контролю популяції щурів. Він стверджує, що і пастки, і отрута є негуманними методами боротьби зі шкідниками. Натомість він виступає за використання своїх собак, які, за його словами, можуть швидко і гуманно впоратися з дрібними гризунами, мінімізуючи їхні страждання.

Вони, лейклендські тер'єри Поппі та Пенні, вбивають щурів за лічені секунди. На мою думку, це гуманніше, ніж використовувати отруту,
– зазначив Кіран.

Щуролов може обслужити до 10 клієнтів на день. Професіонал радить перед зимою:

  • обрізати листя в садах,
  • зменшити кількість годівниць для птахів;
  • прибирати екскременти за своїми собаками.

За його словами, нездатність багатьох власників домашніх тварин прибирати за своїми собаками може приваблювати гризунів. Якщо вони й з'являються, то, найімовірніше, основна проблема в каналізаційній системі.

Зауважимо, миші та щурі можуть принести із собою небезпечні хвороби та інфікувати людей. Саме тому цих "гостей" потрібно позбуватися якнайшвидше.