Під парламентом зникло місце для мітингів
Раніше на місці цих дір була невисока огорожа, яка відступала вглиб площі Конституції на декілька метрів. Тут і збиралися всі охочі покрасуватися яскравими транспарантами та влучними гаслами.
Після штурму парламенту афганцями-чорнобильцями, місця для проведення мітингів не стало. Одні паркани.
"Паркан є! Маленький - то міліція ставить. А це щось виросло, коли ми відпочивали, невідомо звідки взявся. То міліція привозила з собою. Поки ще міліціонери не здали на металобрухт від низької зарплати, його використовують проти мітингувальників", - каже народний депутат, фракція НУ-НС Геннадій Москаль.
"Ми поглянемо, що там намагаються зробити і потім виходячи з цього буде якась реакція. Але якщо нам силові структури щось доводитимуть в цій ситуації, що це необхідно, щоб захистити там якусь власність державну або ще щось - ми зважатимемо на аргументи", - каже голова фракції ПР Олександр Єфремов.
Приклад Верховної Ради можуть перейняти інші адмінустанови. Відповідні рішення місцевої влади дозволять захистити будівлі від нанесення шкоди державній власності, - переконані депутати більшості. Втім, столичні керівники проти такого самозахисту.
Київська влада не перешкоджатиме громадянам протестувати. Новостворений проект рішення щодо проведення масових громадських заходів з вимогою 100-метрової відстані від КМДА не стосується пікетувальників, - переконують чиновники.