Потрібні гарантії безпеки, – Піонтковський припустив, чи буде замороження війни в Україні

22 серпня 2022, 22:55
Читать новость на русском

Все в руках США та її адміністрації. Проте головне, щоб ця допомога не була надто пізно, адже тоді може бути замороження війни. В такому випадку вона може закінчиться не в жовтні 2022 року, а влітку 2023 року.

Про це 24 каналу розповів російський публіцист та опозиційний політик Андрій Піонтковський.

Важливо Відвертий відчай: чому росії не вдасться зламати українців на День Незалежності

На його думку, у випадку замороження війни, треба повертатися до ідеї, аби на цей період Україні надали гарантії безпеки.

Випадок замороження – зараз це реальний сценарій. Я думаю, що 50 на 50. Або певні задачі будуть вирішення в найближчі 2 місяці, або конфлікт затягнеться. Тоді потрібні гарантії безпеки для України,
– зазначи Андрій Піонтковський.

За його словами, цілком реально зараз наполягати серед міжнародної спільноти на таких гарантіях, як негайне приймання в члени НАТО.

"Україну раніше не прийняли чомусь в НАТО. Хоч ми знаємо чому – злякалися. А зараз й боятися нема чого. Зараз вони спокійно видихнули", – додав російський публіцист.

Він зазначив, що вони боялися, що потрібно буде посилати солдатів, які будуть помирати на полях України. Зараз зрозуміли, якщо прийняти Україну в НАТО, це не означає, що треба там гинути. Достатньо надавати міцну підтримку, а українська армія сама впорається з цією "другою у світі".

Дивіться стрім з Андрієм Піонтковським на ютубі 24 каналу:

Останні новини щодо НАТО

  • Велика Британія та США заявили, що серйозна аварія та витік радіації на Запорізькій АЕС може трактуватися країнами-членами НАТО як порушення 5-ої статті Альянсу про колективну безпеку. У такому випадку росіянам доведеться мати справу безпосередньо з НАТО, однак їхні війська в Україну все ж не зайдуть. Він вважає, що у цьому не буде необхідності, адже дистанційної дії їхніх засобів, включно з авіацією буде достатньо.
  • НАТО має намір посилити свою військову присутність на східному фланзі. Тим часом Туреччина прагне домовитися зі США про постачання винищувачів F-16.
  • росія вже неодноразово погрожувала країнам Балтії, що вони можуть стати наступними після "захоплення" України. Проте у США заявляють, що відповідь буде одразу, як тільки уламок російської ракети впаде на територію Прибалтики.