Путіна можуть скинути 5 – 6 людей з його найближчого оточення, – Піонтковський
Відомий російський опозиційний політик Андрій Піонтковський заявив, що Путіна можуть усунути від влади 5 – 6 осіб з-поміж його найближчого оточення. Вони досі не зробили цього, оскільки перебувають в стані "когнітивного дисонансу".
Кінець епохи правління Путіна
В авторитарних режимах дії може вчиняти лише близьке оточення диктатора. Таку думку російський опозиційний політик висловив в інтерв'ю OBOZREVATEL.
Актуально Три принципи проти режиму Путіна
Піонтковський наголосив, що у близькому оточенні Путіна є 5 – 6 людей, які могли б скинути російського диктатора.
Розгляньмо психологію цих осіб, які можуть скинути Путіна. Вони розуміють, що ця телевізійна пустушка (Володимир Путін – 24 канал) перестає працювати. Чому ж тоді вони його не змінюють? А тому що зміна цієї прокладки представляє серйозну небезпеку для них,
– пояснив він.
На думку опозиціонера, владній верхівці доведеться публічно визнати, що Путін не є "батьком" народу, що неминуче призведе до дискредитації й самої верхівки.
"У них баланс страху: і залишатися з Путіним страшно, тому що все обрушується, він їх уже не захищає від невдоволення людей, і знімати його страшно, тому що це означає відразу викреслити весь цей 20-річний період, дискредитувати його і тим самим дискредитувати себе. Вони знаходяться в такому серйозному когнітивному дисонансі", – пояснив Піонтковський.
Реальний рейтинг Путіна
Піонтковський додав, що реальний рейтинг рівень підтримки Путіна становить лише 17%.
Важливо Рейтинг Путіна конкретно обвалився: свіже опитування
Реальний рейтинг Путіна у Росії формується на основі закритих опитувань ФСБ. Посилаючись на дані російського політолога Валерія Солов'я, Піонтковський повідомив, що останнє закрите опитування показало рівень підтримки Путіна 17%.
Це нібито нуль, тому що в Росії 17% завжди будуть голосувати за будь-яку владу,
– зауважив він.
Разом з тим політик переконаний, що 83% росіян, які не підтримують Путіна, не підуть на радикальні кроки зі зміни влади через відсутність політичної структури.