Син Тімура та Інни Мірошниченків переніс другу операцію: "Виявилася не зовсім успішною"

29 вересня 2024, 12:40
Читать новость на русском

Дружина ведучого Тімура Мірошниченка Інна розповіла, що їхній названий син Марсель переніс другу операцію. Жінка нагадала – коли подружжя мало познайомитися з хлопчиком у дитбудинку, то дізналося, що він має проблеми зі здоров'ям.

Інна зізналася, що слова лікаря були страшними, але сім'я не злякалася, оскільки нічого не зрозуміла. Тоді навіть були відсутні інтернет та зв'язок, щоб прочитати інформацію, йдеться у дописі зіркового подружжя

Дивіться також Чайка на ім'я Марсель, – дружина Тімура Мірошниченка показала ранкові заняття із сином

Інна Мірошниченко поділилася, що коли разом з чоловіком загуглила діагноз Марселя, то стало страшно. Тоді Тімур сказав, що хлопчик впорається, адже вже стільки всього пройшов. Ведучий зазначив, що у нього сильна жага до життя. Попри хворобу Марселя, чоловік та дружина таки всиновили його. 

Сьогодні ми пройшли нашу другу операцію з Марселем. Вона виявилася не зовсім успішною. Але з нами був кращий лікар в країні з цього напрямку. Тому впевнені, що вийшло якнайкраще,
– написала Інна Мірошниченко. 

Дружина Тімура Мірошниченка наголосила, що вони з чоловіком хочуть надихнути інших людей, які бояться брати дитину з дитбудинку через її діагнози та ризики. 

Тіло, яке не має тепла й обіймів, не здатне протистояти викликам. Але справжні дива стаються там, де ви дозволяєте любові взяти все у свої руки,
– зазначила матір чотирьох дітей. 

Що відомо про діагноз Марселя

  • Марсель народився на 32-му тижні з вагою 1400 грами. Стан хлопчика був вкрай важким, адже він мав вроджену ваду – гастрошизис. У першу добу життя Марсель переніс важку операцію. 
  • До чотирьох місяців хлопчик не міг самостійно дихати, у нього була інтенсивна терапія. Коли Марселя виписували, мав хворобу Гіршпрунга, гіпоксично-ішемічну енцефалопатію другої стадії, грижі, анемію та ураження мозку.
  • Коли Марселеві був 1 рік і 10 місяців, він ледве ходив та не говорив, вибірково реагував, коли до нього зверталися, не мав вказівного жесту чи звуків і не міг жувати.