Співзасновник OceanGate, чия субмарина затонула у червні, хоче відправити 1000 людей на Венеру
Джерело:
FuturismВід океанічних глибин до далеких космічних подорожей – один зі співзасновників OceanGate, яка припинила свою діяльність після аварії підводного човна, що плив до "Титаніка", міняє холодні води Землі на розпечену токсичну Венеру. Але чи повірить йому хтось тепер?
Гільєрмо Зонлейн представив новий амбітний проєкт Humans2Venus. Це буде дослідницька група, метою якої стане створення колонії в надгарячій атмосфері другої від Сонця планети. За його словами, до 2050 року вона стане домівкою для 1 000 людей.
Дивіться також Екіпаж не встиг нічого зрозуміти: причиною аварії субмарини "Титан" стала імплозія
Мрії про Венеру
Якими б непривітними не здавалися глибини океану, Венера є в сотні разів гіршою. Хоча цю планету іноді називають "близнюком Землі", її густа сірчана атмосфера затримує тепло за принципом "парникового ефекту", що призводить до того, що температура там сягає колосальних 500 градусів. Якщо Венера і є нашим близнюком, то хіба що злим.
Усі проблеми з підводним човном "Титан", схоже, не мають жодного значення для підприємця, який пішов у відставку з посади генерального директора OceanGate ще у 2013 році, але зберіг частку власності в компанії.
Забудьте про OceanGate. Забудьте Титан. Забудьте Стоктона [Раша, генерального директора, який загинув під час вибуху підводного апарата]. Людство може бути на порозі великого прориву і не скористатися ним, тому що нас, як вид, закриють і відкинуть назад у статус-кво,
– каже Зонлейн.
Наразі незрозуміло, які саме технологічні прориви Зонлейн та Humans2Venus очікують у найближчі майже 30 років, які б дозволили створити колонію космічних кораблів, здатних витримувати ультрафіолетове випромінювання та високу температуру атмосфери Венери протягом тривалого часу.