Цікаві місця в Україні, які найбільше вражають іноземців: захопливі фото та відео

12 вересня 2018, 11:25
Читать новость на русском

Потік іноземців, які обирають Україну для відпочинку зріс на 25% за перше півріччя у порівнянні з минулим роком. До прикладу, столицю відвідало майже 100 тисяч туристів. І це найкращий показник за останні кілька років.

Гастротуризм

Це напрямок відпочинку з дегустацією їжі. До прикладу, у фермі "Бабині кози" ви можете пообіймати козенят, поспостерігати за сироварінням і скуштувати молочну продукцію. Така активність набирає обертів в Україні. Інколи в гастроточках можна зустріти іноземців.


Дегустація сирів у фермі "Бабині кози" / фото Наталя Горбачова

Чорнобильські тури

Чи не найпопулярніший напрямок туризму в Україні. Тільки за минулий рік майже 50 тисяч іноземців відвідали зону відчуження. Більшість прямували в Україну якраз заради цієї мандрівки. Їхали з усіх континентів.


Чорнобиль / фото Тетяна Русінкевич


У 2017 році 50 тисяч іноземців відвідали Чорнобиль / фото Ігор Садовий


Зона відчуження / фото Ігор Садовий

"Перше місце – Англія, потім Польща, США, а також європейські країни. Нідерланди дуже сильно підтягнулися по туризму, а також Канада, Австралія. Що цікаво, з Австралії дуже багато їдуть в Україну заради Чорнобиля", – розповів директор "Чорнобиль тур" Ярослав Ємельяненко.

Українські Мальдіви

Це блакитні озера в Чернігівській області, які користуються у туристичному агентстві найбільшим попитом. У фірмі вирішили не відправляти українців милуватися закордонними багатствами, а демонструвати власні. Тому возять мандрівників в українські фортеці, до чудес природи і маловідомі музеї в маленьких містечках.


Блакитні озера в Чернігівській області


Українські Мальдіви

Українці відгукуються на пропозиції цього агентства із задоволенням. Часто в автобусі складно знайти вільне місце. Проте умови подорожування загалом не надто комфортні для українців, а для іноземців тим паче. Перш за все, обмежує мовний бар'єр. За межами Києва складно знайти англомовного гіда. А ще вбиті дороги, коли 30 кілометрів долаєш за годину. Музеї, які ніколи не працюють на вихідні.

Торік Україну відвідали 15 мільйонів іноземців – це на мільйон більше, ніж за рік до того. Нашу туристичну візу отримати стало легше, а ще країну намагаються активно рекламувати за кордоном. Але насправді цього мало, зазначив голова Всеукраїнської асоціації туристичних операторів. Тому потрібно змінювати законодавство. Щоб працювати у сфері було легше і щоб було бажання виводити бізнес з тіні. І не менш важливо, щоб ми привабили інвестора, який захоче розвивати інфраструктуру.

Читайте також: Нетуристична Франція: фотограф показав реальне життя в країні

"Впроваджувати в туризмі і розвивати саме інфраструктурні моменти. Розпочинаючи від збільшення кількості готелів невисокої категорії. Для того, щоб підвищити як якість тих послуг, які необхідні, так і знизити ціну", – пояснив голова Всеукраїнської асоціації туроператорів Ігор Голубаха.