Це неприємно визнавати, – Буданов заявив, що армії України та Росії мають однакові проблеми
І українська, і російська армія, як не дивно, мають однакові проблеми. Особливо гостро це можна простежити у контексті нестачі озброєння.
Більше про це розповів глава ГУР МО Кирило Буданов у документальному фільмі "Рік. За кадром. Розвідник", передає 24 Канал.
Дивіться також Окупанти зганьбилися абсурдним фейком про Буданова і "знищення 3 мільйонів людей" у Криму
Спільні проблеми української та російської армій
За словами Буданова, це неприємно визнавати, але наші проблеми – це їхні проблеми, їх проблеми – наші.
Вони абсолютно ідентичні. Такі самі. Наша нестача озброєння та боєприпасів є такою ж як і у росіян. Єдина відмінність полягає у тому, що у Росії зброї було більше із самого початку і проблеми у них почалися з часом. А ми відчували нестачу із самого початку війни,
– зазначив український розвідник.
Він додав, що саме тому Україна просить зброю у партнерів.
Зверніть увагу! У Білому домі вже заявили, що у найближчі місяці партнери вирішать, хто і скільки літаків F-16 поставить Україні.
Журналіст Дмитро Комаров зазначив, що на відміну від ворога, українці використовують новітні методи. Але цю думку Буданов одразу ж спростував.
"Там теж не радянські методи. Вони загубили радянську військову систему. І ця війна це підтвердила. Коли вони кажуть, що інші країни марно розтратили те, що дав Радянський Союз, а ми зберегли, – це все не так", – наголосив він.
Буданов додав, що ворог дуже залежить від імпортних мікросхем, чіпів та загалом деталей з інших країн світу. За його словами, у Росії виготовляють корпуси, крупновузлову збірку, тобто не так багато. Він зауважив, що Україна теж має проблеми з нестачею техніки, бо якби у нас все було добре, то ми б не просили зброю у партнерів.
Є проблеми, але ми з ними боремося. Наша проблема полягає у нестачі озброєння. Але все це вирішується,
– підкреслив Буданов.
Раніше Буданов сказав, що Росія планувала повномасштабне вторгнення в Україну на березень 2021 року. Окупанти брязкали зброєю біля кордонів України, хоч говорили про навчання. Однак тоді їх зупинили партнери Києва.