Пропагандисти вирізали слова Буданова, які він сказав в інтерв'ю Дмитру Комарову, про те, що чекає на катів українського народу.

Дивіться також Росія видозміниться, – Буданов сказав, чи можливо дочекатися капітуляції Кремля

Як це перекрутили пропагандисти

Рупори Кремля заявили, що Буданов закликав фізично знищувати українців після деокупації територій. Пропагандисти брешуть про те, що глава української розвідки нібито закликав знищити 3 мільйони людей у Севастополі.

Ви тепер розумієте, чому ми так у Криму реагуємо на ждунів (мовиться про людей, які чекають на прихід ЗСУ до Криму – 24 Канал) і вимагаємо їхнього покарання? Це пособники нацистів, які бажають нам смерті, або вони, або ми, іншого не дано,
– скаржаться пропагандисти.

Буданов
Повідомлення такого змісту розлетілося по всіх російських пропагандистських каналах / Скриншот

Що насправді сказав Буданов

Очільник Головного управління розвідки Міноборони не сумнівається, що Україна переможе Росію у війні. Однак перемогою "всі ці події" не завершаться – на Україну чекає досить складний етап.

"Він, можна сказати, буде багаторічним. Фактичною реінтеграцією наших територій. Бо зараз, вибачте, ми отримаємо плюс 3 мільйони населення, яке 9 років жило під російською пропагандою. Це люди з іншим сприйняттям світу, це не буде так легко, як здається. День перемоги – він буде", – зауважив Буданов.

Він підсумував, що після цього піде досить важка робота, яка продовжуватиметься тривалий період.

Додамо, що зараз Росія перед очікуваним контрнаступом України планує відправити в окупований Крим дітей з Брянської області. Депутат литовського Сейму Лаурінас Кащюнас заявив, що Росія навмисно звозить дітей в окупований Крим, щоб використати їх як живий щит для захисту від контрнаступу України.