Українські військові отримали майже два мільйони за знищену техніку окупанта: деталі
26 липня 2020,
14:57
Читать новость на русском
Від початку 2019 року українські військові знищили 76 одиниць військової техніки російських окупантів. За це отримали приблизно 2 мільйони гривень.
За період 2019 – 2020 років збройні формування РФ зазнали численних втрат безпілотних літальних апаратів, армійських вантажівок, гармат, мінометів, повідомляє пресслужба Міноборони.
Читайте також Поблизу Водяного бойовики скинули з безпілотника ВОГ-17: що відомо
Станом на липень 2020 року загальна сума виплаченої винагороди (українським військовим – 24 канал) за знищення техніки склала майже 1,9 мільйона гривень,
– йдеться у повідомленні.
Крім того, за даними Міноборони, бійцям ЗСУ виплатили
- за успішне виконання бойових завдань протягом 2019 – 2020 років винагороду в сумі 6,3 мільйона гривень, з них 2,5 мільйона – у 2020 році;
- за участь у бойових діях за цей же період – 34,1 мільйона гривень, з них 12,9 мільйона – у 2020 році.
Як розподіляють винагороду
- Винагорода за знищену (захоплену) техніку розподіляється між військовими, які брали безпосередню участь в операціях, та залежить від особистого внеску.
- Винагорода за успішне виконання бойового завдання в складі військової частини (підрозділу, групи) розподіляється між бійцями, які виконували завдання. Вона також залежно від особистого внеску та періоду участі у виконанні завдання. Виплачується на військову частину.
Дізнайтеся більше Прорив у ТКГ: сторони домовилися про повне припинення вогню на Донбасі
Що передбачають домовленості
- Заборона на наступальні й розвідувально-диверсійні дії, а також заборона на використання будь-яких видів літаючих апаратів сторін.
- Заборона на застосування вогню.
- Заборона на розміщення важкого озброєння у населених пунктах та їх околицях.
- Ефективне застосування дисциплінарних заходів за порушення режиму припинення вогню і повідомлення про них координатора ТКГ, який повідомляє про це всіх її учасників.
- Створення і залучення координаційного механізму з реагування на порушення режиму припинення вогню.
- У відповідь вогонь у разі наступальних дій допускається тільки в тому випадку, якщо він відкритий за наказом відповідного керівництва Збройних сил України і керівництва збройних формувань ОРДЛО після безуспішної спроби використовувати вищезгаданий координаційний механізм.