Українські воїни встановили прапор України на Кінбурнській косі
Днями ГУР десантувалося на Кінбурнську косу. У мережі показали прапор, який встановили спецпризначенці на окупованій частині України.
Зазначимо, що бійці Головного управління розвідки здійснили рейд на Кінбурнську косу 9 серпня. У межах операції спецпризначенці ліквідували близько 30 росіян і бойову техніку ворога.
Дивіться також Росія обмежує YouTube: навіщо їй це треба та чи заблокують сервіс повністю
Прапор України на Кінбурнській косі
Керівник ЦПД РНБО Андрій Коваленко показав відео, зроблене 11 серпня, на якому видно, що на окупованій Кінбурнській косі майорить український прапор. Державний стяг між Дніпровсько-Бузьким лиманом та Чорним морем, імовірно, встановили спецпризначенці ГУР у межах свого рейду на косу.
Український прапор на Кінбурнській косі: дивіться відео
Водночас Кінбурнська коса все ще перебуває під контролем російської армії.
Зверніть увагу! Особливість географії цієї ділянки фронту полягає в тому, що на ній перетинаються Миколаївська та Херсонська області.Раніше в ГУР розповідали, що в результаті рейду на окуповану росіянами Кінбурнську косу було знищено шість одиниць броньованої техніки ворога та ліквідовано близько трьох десятків загарбників. Спецпризначенці атакували укріплення на позиціях ворога Кінбурнська фортеця, морський вокзал та пам'ятник Суворову. Саме біля останнього воїни встановили бойовий прапор воєнної розвідки України.
Зазначалося, що десантну операцію здійснили підрозділи "Химера", "Стугна", Paragon, "Сибірський батальйон", "Терор" у складі спецпідрозділу Тимура ГУР МО України за підтримки Військово-морських сил ЗСУ та у взаємодії з іншими складовими Сил безпеки й оборони держави.
У лютому в ОК "Південь" розповідали, що з Кінбурнської коси російські війська тероризують судноплавство та намагаються відвертати увагу ЗСУ від Херсонського напрямку. Для цього росіяни часом посилюють обстріли Куцурубської та Очаківської громад. Окупанти не мають сталого контролю над Кінбурнською косою, але в них є коридор суходолом. Тому росіяни можуть переміщати туди з окупованого лівобережжя свою техніку та особовий склад.