Унікальний LEGO конвеєр та революція у керуванні смартфоном
Науковці створили оновлену версію розумних рукавиць, через які можна керувати смартфоном і аction-камерою. Інженер-ентузіаст склав з LEGO конвеєр, який сам складає і запускає паперові літаки.
Розумні рукавиці
BearTek другого покоління, як і перша їх версія, будуть доступні у різних варіантах – для мотолюбителів, прихильників зимового спорту та мандрівників.
Рукавиці оснащені спеціальними контактами на пальцях, які дозволяють дистанційно керувати смартфонами та аction-камерами GoPro.
Нова модель отримала оновлені додатки, можливість швидкого перемикання між смартфоном та камерою і при цьому тут же "шарити" фото і відео у соцмережах.
Розумні рукавички працюють з Android, iOS та BlackBerry OS, заявлена тривалість роботи в автономному режимі – понад 80 годин. На випуск своєї новинки стартап збирає гроші через IndieGoGo. Вартість замовлення – від сотні доларів.
Живучий робот-тарган
Американські вчені створили живучого робота-таргана CRAM, якого не так просто затоптати.
Крихітна "панцерна машина" витримує на собі кілограм вантажу – у 20 разів більше за власну вагу і при цьому, подібно до надокучливих комах, зберігає здатність пересуватися.
Ідею для свого робота дослідники з Каліфорнійського університету в Берклі підгледіли в тарганів. Специфічної форми ноги роботизованої комахи, вчені закріпили по краях еластичного пластиру таким чином, що при здавлюванні вони впираються в підлогу іншою частиною і надалі забезпечують рух.
У майбутньому, сподіваються дослідники, їхні роботи-таргани допомагатимуть рятувальникам у зоні стихійних лих, адже зможуть проникати у найвужчі щілини під час пошукових операцій.
LEGO конвеєр
Кубики LEGO уже давно отримали реноме конструктора, який захоплює не лише дітей, а й дорослих. І винахідливості його поціновувачам, здається, немає меж. Вкотре втерти носа всім взявся інженер-ентузіаст Артур Сацек, уже знаний виготовленням неймовірних механізмів з LEGO.
Цього разу він зібрав з конструктора конвеєр, який сам складає і запускає паперові літачки.
Свою диво-машину "леґоман" створив на замовлення Arrow Electronics, яка вирішила у такий спосіб похизуватися можливостями свого підрозділу в аерокосмічній та оборонній галузі.
Читайте також: Антена з морської води. Літак-гелікоптер, на якому кожен може дістатися на роботу