Ватажок "ЛНР" Плотницький до війни на Донбасі тероризував приватних підприємців: оприлюднили докази
У 2005 році чинного вождя так званої "Луганської народної республіки" Ігора Плотницького співробітники Відділу боротьби з економічними злочинами затримували за хабар.
Про це пише відомий блогер Антон Ходза на своїй сторінці у Facebook.
Зауважимо, що тоді терорист був головним спеціалістом відділу контролю продовольчих і непродовольчих товарів та громадського харчування головного Луганського обласного управління із захисту прав споживачів.
Читайте також: В "ЛНР" побоюються, що Україна знищить Плотницького
Посвідчення Ігора Плотницького
"І попався на хабарях. Ні, ви не подумайте, Плотницький не жирував. Йому мільйони не перепадали. Йому доводилось збивати з приватних підприємців по 300-500 гривень, і навіть картками поповнення рахунків UMC та "Київстар" він не гребував", – зауважив блогер.
Як приклад він наводить новину на CXID.info за 16 жовтня 2005 року та публікує копію обвинувального акту щодо Плотницького.
"Чим там все звершилось, мені невідомо. Мабуть заніс і не сів, бо про відсидку Плотницького нічого не відомо", – підкреслив Ходза.
Додамо, що у 2015 році видання "Обозреватель" вже писало про дрібного хабарника Плотницького.
Так у матеріалі журналістів ідеться, що за результатами лише однієї поїздки чинного вождя псевдореспубліки з перевіркою до Лисичанська в 2005 році було порушено цілих три кримінальних справи.
Справа, яку було порушено проти Плотницького після Лисичанська у 2005 році
Крім того зазначається, що загалом було порушено щонайменше 16 справ щодо Плотницького за фактами вимагання хабарів у підприємців, щоправда всі справи "ховалися" в прокуратурі та міліції, оскільки бойовик мав впливових покровителів в обласному керівництві.
Читайте також: Плотницькому у "ЛНР" вже знайшли заміну, – ЗМІ
Плотницький вимагав у приватних підприємців хабарі
Більшість справ закривалися у зв'язку з "незначними" кримінальними правопорушеннями, які не можуть бути кваліфікованими як кримінальний злочин. В результаті Плотницкий традиційно відбувався адміністративними протоколами, – наголошується у статті.
Загалом проти Плотницького було порушено щонайменше 16 справ