Вишукані та недосяжні - в Україні триває модний весняний марафон

10 квітня 2011, 15:01
Читать новость на русском

В столиці презентували нову колекцію весільного та вечірнього вбрання haute couture.

Багато мережива, прозорих тканин та каміння Сваровські, в тому числі використана колекція кольору "графіт". До того ж вперше модний будинок продемонстрував й короткі сукні. За словами дизайнерки Катерини Шаховської, ці вбрання - нове бачення модної пані у розкішній сукні.

“Це драпування дуже складне в виготовленні, і його без навиків просто неможливо зробити. Тому всі сукні в цьому році відрізняються в першу чергу великою кількістю ручної роботи, але саме не розшивкою камінням, як зазвичай, а спершу ми всипаємо камінням, а потім робимо багату вишивку, а саме драпуванням”, - каже дизайнер Катерина Шаховська.

Першими подивитись колекцію розкішного вбрання прийшли як модні та відомі клієнтки, так і майбутні володарки ошатних вбрань.

“Я дуже ціную її бачення, особливо до мене. Тому що вона, як ніхто бачить який колір мені личить відповідно до кольору моїх очей чи настрою, фасон який модний, який ні, і я завжди її слухаюсь”, - каже Ольга Сумська.

“Ми завжди відвідуємо її заходи для дітей, і мої діти із задоволенням вдягають її плаття та костюми”, - каже Вікторія Лопатецька.

Прибула на показ і одна з головних зіркових клієнток - Ані Лорак. Співачка все рідше з'являється на світських подіях, але каже, що таке шоу не могла пропустити.

“Так, перешивала, тому що самі розумієте, що розміри ростуть. І я маю таку надію, що після цієї події чудової в моєму житті, у мене буде нове життя саме в сукнях від Каті Шаховської, тому що ми готуємо вже сюрпризи, є вже заплановані деякі концерти - Юрмала, конкурси, фестивалі, тому я думаю, що вже восени, я зможу знову влізти в свої звичайні розмірі і в плаття Каті”, - каже співачка Ані Лорак.

Сам показ відбудувався у напівтемряві, організатори пояснюють - саме таке освітлення дає можливість побачити найголовніше - витонченість та майстерність виконання вбрань. Гостям роздали міні-ліхтарики, завдяки яким можна було роздивитись усі деталі на моделях.