Як активісти "Миротворця" сьогодні брали Мінстець: усі деталі

19 травня 2016, 20:21
Читать новость на русском

Прихильники сайту "Миротворець" увірвалися до Міністерства інформаційної політики. Мовляв, на них тиснуть і заважають збирати дані про терористів. Вимагали звільнити заступника голови відомства.

Захисники сайту "Миротворець" прийшли під будівлю міністерства звільняти заступника глави відомства Тетяну Попову. Саме вона, за словами активістів винна у тому, що ресурс закрили.

Проте керівництва Мініформполітики начебто на місці немає. Обурені активісти вриваються всередину шукати міністра Стеця і його заступника Попову.

З часом до активістів таки прибуває Тетяна Попова. Наполягає на тому, що до закриття сайту не причетна. Врешті активісти і представниця відомства, запевняють, порозумілися.

Це єдина антитерористична база, яка зараз існує. Це єдиний центр досліджень злочинів, тероризму,
— сказав представник сайту "миротворець" Ярослав Бондаренко.

Сьогодні сайт "Миротворець" відновив роботу. Мовляв на прохання українського народу вирішили повернутися до своєї місії.

Читайте також: Терористи на Донбасі остаточно переформували свої підрозділи

Хоча зараз учасники акції зізнаються, що із такою публікацією дещо погарячкували.

Миротворець некоректно поступив з журналістами. Тому що не можна було всіх під одну грядку виставляти в цьому списку. Але варто зазначити, що і так всі дані журналістів і так відомі. Ми вважаємо, що "Миротворець" повинен був виставити саме сепаратистських журналістів,
— сказав Сергій Мазур.

Нагадаємо, конфлікт розпочався із того, що сайт "Миротворець" опублікував персональні дані журналістів, які працюють в АТО. Працівники ЗМІ списку обурились. А Мінінформації вимагало видалити ці дані.