Як колишній співробітник російського ФСБ нажився на пам'яті про кіборгів

9 червня 2016, 21:53
Читать новость на русском

13 квітня 2014 року Україна розпочала широкомасштабну антитерористичну операцію на Донбасі, а рушійною силою стали добровольчі батальйони.

У вересні 2015 року в соціальних мережах колишній боєць "Правого сектору" Ілля Богданов написав про свій новий проект – створення пам’ятника бійцям усіх добровольчих батальйонів. Встановлювати його мали селі Петрівському, що на Київщині.

Сергій Табала, позивний "Сєвєр", 18-річний сумчанин – наймолодший кіборг, який загинув у Донецькому аеропорту. Саме він мав стати прообразом усіх добровольців. От тільки дозвіл на використання постаті полеглого героя, Ілля Богданов у рідних кіборга чомусь не спитав.

Добру справу колишнього співробітника російської ФСБ, а нині українського патріота, про якого багато писали в ЗМІ, підтримали десятки людей. Вони приносили бронзу, мідь, камінь і навіть пересилали кошти. Та з жовтня місяця жодної інформації стосовно зведення пам’ятника не з’являлося. Як і звітів.

Читайте також: Як чиновники дерибанять землю біля моря, а кіборгів відправляють на болота

Після того, як люди почали вимагати звітності, Ілля Богданов заявив, що ніколи не збирав гроші. А після інтерв’ю "Слідству.Інфо" на своїй сторінці в соціальній мережі написав, що сюжет журналістів замовний.

Бабуся загиблого кіборга Сергія Табали й досі не розуміє, як на пам’яті її онука можна заробляти гроші. І чому Ілля Богданов так поводиться.