Як отримати субсидію на орендованій квартирі: пояснення від уряду
Громадяни України, які не змогли оформити субсидію через відсутність офіційної прописки, можуть повторно звернутися до органів соціального захисту, оформивши договір оренди житла у довільній формі.
Про це повідомляє прес-служба Кабміну.
Там зазначили, що субсидія оформлюється виключно на зареєстрованих у житловому приміщенні людей, проте уряд "пішов назустріч і тим людям, які не мають офіційної реєстрації, але сплачують комунальні послуги".
Читайте також: Цього року кількість отримувачів субсидії може скоротитись: у Мінсоцполітики озвучили причину
"Якщо людина не змогла оформити субсидію через відсутність прописки в цьому помешканні, але там проживає і сплачує рахунки за тепло, газ, світло й воду, держава забезпечила їй можливість скористатися безповоротною допомогою (субсидією) на підставі договору оренди житла", – мовиться у повідомленні.
Рішенням уряду не визначено жорстких вимог до такого документу: договір не потрібно завіряти нотаріально, натомість достатньо лише двох підписів – власника житла та орендаря.
В прес-службі наголосили, що такий документ є офіційним підтвердженням права людини на субсидію і повинен братися до уваги місцевими органами соціального захисту населення на користь сім’ї.