Як видобуваються сіль та створюють ідеальний смак чаю

4 лютого 2014, 23:03
Читать новость на русском

Щороку у світі споживається понад 240 млн тонн солі. Це означає, що щодня із сольових копалень необхідно видобувати понад півмільйона тонн цієї кристалізованої речовини.


Видобування солі

На берегах озера Гурон у Канаді розмістилася одна з таких соляних копалень - під назвою "Сіфто". Звідси щороку видобувають аж 7 мільйонів тонн солі, яку використовують не лише для чіпсів та картоплі фрі, але й в інших 14 тисячах найменувань продуктів. Йдеться практично про все - від паперу до пластику, косметики та корму для курчат.

Проте незрозуміло, чому компанія "Сіфто" започаткувала соляне виробництво біля прісного озера за тисячу кілометрів від найближчого моря? Відповідь лежить під землею – дивіться відеосюжет.

Виробництво чаю

У холодну пору нічого кращого за гарячий чай, який зігріє, збадьорить та підніме настрій. Це найпопулярніший у світі напій. Щодня у світі випивають півмільярда чашок чаю. Та як найкращі чайні дегустатори обирають складові для створення ідеального напою?

Аби дізнатися це, вирушаємо до одного з найдавніших імпортерів чаю - компанії "Твіннігз". Тут займаються чаєм здавна, майже одразу після того, як Китай вперше представив Великобританії чайне листя наприкінці 17 століття. Про виробництво чаю дізнавайтеся із відеоматеріалу.