Якими статками володіє чиновниця, що розсварила Ситника та Луценка
Перша заступниця голови Державної міграційної служби України Діна Пімахова, яка звинувачує агента НАБУ в провокації хабара, у 2012 році подарувала матері квартиру у столиці за декілька мільйонів.
Про це йдеться у програмі "Наші гроші з Денисом Бігусом".
Діна Пімахова з 1999 року на державних посадах. Ніколи не мала бізнесу. За 2016 рік заробила усього 132 тисячі гривень, а чоловік взагалі нічого не заробив. У декларації держслужбовця Міграційної служби вказано, що вона володіє квартирою на 68 квадратних метрів і користується іще однією на 120 квадратів.
Читайте також: Як розпочалося резонансне протистояння між ГПУ та НАБУ: хронологія подій
Із Запоріжжя у Київ чиновниця переїхала у 2007 році, а вже наступного року купила однокімнатну квартиру за 183 тисячі кредитних доларів. Планувала повернути борг аж у 2029 році. Нерухомості у жінки тоді взагалі не було. Поручителем по кредиту виступив її тесть Валерій Пімахов.
Жінка прострочила платежі по кредиту, тож у 2014 році банк виграв суд з вимогою витребувати у Пімахової майже мільйон гривень боргу.
Та прострочуючи платежі за однокімнатну квартиру, жінка знайшла декілька мільйонів на ще одну. У 2012 році Пімахова купила квартиру на 120 квадратних метра в елітному ЖК "Ізумруд" і за декілька тижнів переписала її на свою матір Світлану Луценко.
Відомості про квартиру Діни Пімахової
Світлана Луценко мешкає у селі Григорівка Запорізької області і працює у місцевому дитячому садочку. Ані вона, ані її чоловік ніколи не мали бізнесу. Окрім квартири в столиці, завідуюча дитячим садочком Світлана Луценко володіє коштовним автомобілем Porsche Cayenne. Та користується ним, як і квартирою, її дочка. У 2015 році Діна Пімахова потрапила на цій автівці в ДТП. Хоча в декларації дані про авто відсутні.
Нагадаємо, 29 листопада Служба безпеки України затримала агента Національного антикорупційного бюро. За версією СБУ, агента затримали під час спроби передачі хабара першому заступнику голови ДМС Діні Пімаховій.
Натомість НАБУ заявляє, що це Генпрокуратура України та Служба безпеки України незаконно втрутилися у спецоперацію Національного антикорупційного бюро, спрямовану на виявлення учасників організованого злочинного угруповання у Державній міграційній службі України.