Йдеться про мир або війну на європейському континенті, — Тимошенко
Юлія Тимошенко виступила зі зверненням до Конгресу Європейської народної партії. Вона наголосила, що зупинення агресії Росії в Україні - це питання свободи Європи та стабільності в усьому світі.
Про це повідомляє прес-служба “Батьківщини”.
“У мене є добра новина для всього світу - в Україні диктатура впала. Ми тепер, українці, маємо можливості і право вільно, самостійно будувати своє європейське майбутнє. Такої свободи у нас за 22 роки незалежності не було ніколи”, - сказала Тимошенко.
Вона подякувала за допомогу Україні європейським лідерам, згадавши Ангелу Меркель, Ельмара Брока, Яцека Саріуша-Вольського, Радослава Сікорського, Карла Більдта, а також Пета Кокса і Олександра Квасьнєвського. “Ми спільно з вами перемагали диктатуру в Україні, але зараз знову не час для святкувань”, - сказала екс-прем’єрка.
“У мою країну, мою рідну Україну, зараз відбулося військове вторгнення… І це робить персонально Володимир Путін... Під загрозою опинилася наша державність… Я від імені українського народу всього світу прошу вас невідкладно діяти. Ми сьогодні знову в важкій біді, в важкій ситуації. Путін піде настільки далеко в захопленні України, наскільки йому дозволить це зробити демократичний світ”, - закликала євродепутатів Тимошенко.
За її словами, часу залишилось надзвичайно мало: “Якщо ми всі дозволимо Росії провести 16 березня референдум під дулами кулеметів для анексії Криму, то ми втратимо Україну. Але ми втратимо не тільки Україну – ми втратимо ще стабільність в усьому світі. Сьогодні в Україні вирішуються глобальні світові питання”.
Тимошенко наголосила, що зараз ідеться про мир або війну на європейському континенті.
“Станьте на захист України всі разом. І ми отримаємо країну абсолютно іншої якості… Кажуть, Європейський союз не ідеальний. Але він ніколи не розширювався під дулом автоматів Калашнікова так, як це зараз робить Росія”, - підсумувала Тимошенко.
Нагадаємо, екстрений саміт Євросоюзу не визнав референдум про приєднання до Росії, призначений кримським парламентом на 16 березня.