Перемовини, тиск або "замороження": як у Росії бачать закінчення "СВО"

21 грудня 2023, 08:17
Читать новость на русском

Росія розв'язала злочинну війну проти України у лютому 2022 року, яку держава-агресорка охрестила "Спєциальной воєнной опєрациєй". Вона мала тривати три дні та закінчитися захопленням Києва, однак завдяки нашим захисникам через майже два роки повномасштабного протистояння росіяни досі не досягли своїх цілей.

Залишається незрозумілим, як росіяни бачать закінчення так званої "СВО". Серед варіантів перемовини, тиск на Україну та замороження конфлікту, мовиться у тексті 24 Каналу.

Дивіться також Тортури та смерть у полоні․ Як Росія катує кримських політв'язнів і чому їх так важко звільняти

Росія все одно хоче війни

Росія хоче війни із Заходом попри всі свої заяви про бажання миру. Ситуацію навряд чи змінили б і будь-які гарантії безпеки від Євросоюзу.

Тому що не побачили від коаліції готовності ескалювати ситуацію та діяти максимально рішуче. Росіяни сприймають це за зелене світло для подальших дій.

То ж навіть якщо війна у нашій державі якимсь чином перейде до неактивної фази, у Кремлі не закінчать з агресією, бо їх мета – це не лише знищення України, а ще й розвал Європи. Заради виключно власних імперських амбіцій,
– зазначає автор.

Зеленський проти "замороженої" війни

  • Україні потрібна перемога у війні, розв'язаній Росією. Володимир Зеленський висловився проти "замороженої" війни та наголосив на тому, що її потрібно завершувати.  Він пояснив, чому Україна не може собі дозволити "замороженої" війни.
  • За його словами, Росія, якщо її не поставити на місце, знову прийде. Відтак, "війну треба закінчувати". Президент додав, що ми прагнемо миру. Володимир Зеленський також зазначив, що "закінчення може бути різне". Що воно може комусь подобатися, а комусь – ні, але воно необхідне. За його словами, воно потрібне, "щоб зло постраждало".
  • Він також заговорив про Формулу миру. Президент окреслив один зі сценаріїв завершення війни. Мовиться про виконання пункту про повагу до територіальної цілісності та статуту ООН, і як наслідок – виведення військ Росії з території України.