Ознакою успішного контрнаступу буде знищення Кримського мосту, – Піонтковський

21 квітня 2023, 15:18
Читать новость на русском

У п’ятницю, 21 квітня, відбувається 11 засідання у форматі "Рамштайн". Під час зустрічі можуть ухвалити рішення надати Україні далекобійні ракети, у тому числі – для знищення Кримського мосту.

Таку думку в ефірі 24 Каналу висловив російський публіцист та опозиційний політик зі США Андрій Піонтковський. За його словами, знищення мосту відріже угрупування російських військ у Криму від поставок зброї.

До теми У НАТО назвали загальну суму допомоги Україні та озвучили 3 головні питання "Рамштайну"

Успіх контрнаступу ЗСУ

Піонтковський зазначив, що до початку контрнаступу ЗСУ навряд чи на "Рамштайні" будуть публічно оголошувати, яку зброю отримає Україна. На його думку, американці зацікавлені в успішному контрнаступі ЗСУ, бо також долучались до розробки його плану.

Витік документів Пентагону свідчить про те, наскільки глибоко США заглиблені в цю операцію. Тому неприпустимо, щоб напередодні битви в України не було далекобійних ракет, які здатні уразити територію Криму, насамперед – знищити Кримський міст,
– вважає він.

Опозиціонер підкреслив, що більшість військових експертів вважатиме знищення Кримського мосту ознакою успішного контрнаступу ЗСУ. Він впевнений, що Україна обов’язково отримає далекобійні ракети.

"Більшість експертів вважають знищення Кримського мосту ознакою успішного контрнаступу. Бо знищення мосту відріже кримське угрупування російської армії. Жодні величезні окопи їм не допоможуть. Росіяни будуть знищені ракетним вогнем", – зауважив публіцист.

Також Андрій Піонтковський звернув увагу, що українські пілоти освоювали у країнах НАТО новітню авіацію. Він переконаний, що Україна отримає від Заходу сучасні літаки.

Піонтковський про 11-й "Рамштайн": дивіться відео

Що відомо про 11-й "Рамштайн"

  • 21 квітня у Німеччині розпочалося засідання Контактної групи з питань оборони у форматі "Рамштайн". На порядку денному – аналіз зробленого, стратегія на 2023 рік, поточні потреби та розподіл програм допомоги всім підрозділам ЗСУ.
  • Президент України Володимир Зеленський заявляв, що очікує за підсумками засідання швидких рішень щодо військової допомоги перед контрнаступом ЗСУ. Зеленський зазначав, що важливо обговорити питання щодо зброї, на яку Україна довго очікує
  • Під час виступу глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що з початку вторгнення НАТО надало Україні 55 мільярдів доларів військової допомоги. Це в десять разів більше з моменту першої зустрічі.