Академія Сталого Здоров'я: як "Аптека Доброго Дня" допомагає українцям турбуватися про себе
У мережі аптек вирішили не просто дбати про здоров'я та красу українців, пропонуючи необхідні препарати. Там пішли далі та відкрили Академію Сталого Здоров'я для тих, хто хоче більше дізнатись про базові речі, пов'язані із турботою про себе.
Сьогодні цінність життя та здоров'я для кожного українця значно зросла, інформує 24 Канал. Саме тому в мережі "Аптека Доброго Дня" від початку 2023 року втілюють на практиці ціль №3 "Міцне здоров'я та благополуччя" з глобальної Стратегії сталого розвитку 2030, що направлена на збереження життя на планеті.
Читайте також Простори сталого здоров'я: як мережа "Доброго Дня" змінює сприйняття аптек
Що таке Академія Сталого Здоров'я
В аптеках почали впроваджувати фізичні Простори Сталого Здоров'я – місця турботи про клієнтів, де можна перепочити, поміряти тиск, сатурацію чи температуру. А Академія Сталого Здоров'я стане інформаційним середовищем, метою якого є виховання в українців традиції превентивної турботи про себе та своє самопочуття.
Ми прагнемо стати для клієнтів не просто надійним плечем, що завжди поруч, особливо у цей складний час. Ми хочемо, аби люди зрозуміли, що їхнє здоров'я, молодість та краса для нас важливі. Саме тому наша Академія стане інструментом підказок про правильну та корисну турботу про себе,
– зазначив Ігор Алгінін, директор з маркетингу "Аптека Доброго Дня".
Практична мета Академії Сталого Здоров'я – закласти у свідомості українців фундамент таких базових речей, як регулярні чекапи, відмова від самолікування, турбота про себе через запобігання хворобам та збереження зовнішньої краси.
Відкриття Академії відбулось в одній із флагманських аптек мережі "Доброго Дня" в Києві. Захід зібрав 30 офлайн-учасників, ще близько 350 людей приєдналися до онлайн-трансляції.
На відкритті Академії Сталого Здоров'я виступали експерти, які поділилися з аудиторією корисними порадами щодо турботи про своє здоров’я. Головні тези спікерів, які можуть допомогти кожному українцеві, читайте далі.
Корисні інсайти спікерів з відкриття Академії Сталого Здоров'я
Лікар дієтолог-ендокринолог, засновниця "Школи здоров'я Лікаря Толстікової" Катерина Толстікова розповіла про те, яким має бути правильне харчування та у чому полягає небезпека дієт.
Катерина Толстікова – лікар дієтолог-ендокринолог, засновниця "Школи здоров'я Лікаря Толстікової" / Фото "Аптека Доброго Дня"
- Подбайте про збалансований раціон, який допомагає бути здоровим, лікувати та профілактувати захворювання. Його потрібно дотримуватись протягом всього життя. Адже дієти передбачають зміни у харчуванні лише на короткий період, після чого люди повертаються до звичної їжі. Це не принесе користі організму і не дасть вам бажаного результату.
- На вашому столі щодня мають бути різнокольорові ягоди та фрукти.
- Перестаньте голодувати, а потім зриватися, сідати кожного понеділка на дієти, виключати з раціону повністю всі вуглеводи. Також припиніть доїдати за сином, чоловіком/дружиною, мамою, їсти на ходу, за телефоном, за кермом, у ліфті.
Фітнес-тренер, health expert та реабілітолог Уляна Вернер розповіла про важливість фізичної активності та розвіяла популярні міфи, пов'язані з харчуванням та спортом.
- Тренування не спалюють жир. А за деяких умов навіть збільшують його кількість.
- Заборона на заняття спортом з грижею – минуле століття. З таким захворюванням потрібно обов'язково тренуватись! Це покращує стан людини та зменшує біль. Головне – правильний підбір вправ.
- Ніяке спортивне харчування не потрібне, адже воно не забезпечує кращого результату. Всі спортивні добавки не мають доказової бази, а, отже, і вживати їх – без сенсу.
А лікар-дерматовенеролог та косметолог Маргарита Трайдакало поділилася інформацією про те, як правильно доглядати за шкірою та чому так важливо не забувати про сонцезахисні засоби.
Лікар-дерматовенеролог та косметолог Маргарита Трайдакало / Фото Аптека Доброго Дня"
- Чим вищий індекс ультрафіолетового випромінювання, тим більша і швидша ймовірність ушкодження шкіри. Ви можете знайти цей індекс у кожному смартфоні в додатку "Погода". Якщо його рівень вище 3 – не забувайте про SPF, головні убори та про те, що бажано перебувати у затінку.
- Профілактувати легше, ніж лікувати. Це стосується і шкіри. Адже це найбільший орган нашого тіла, який теж потребує догляду.
- Суха шкіра не дорівнює зневоднена. Існує лише 4 типи шкіри: нормальна, суха, жирна, комбінована. Ці дані і є основою для підбору правильного догляду. Все інше – це стани: зневодненість, чутливість, сальність, проблемна шкіра, пігментована та вікова. Ці стани є змінними, але також впливають на вибір косметичних засобів, особливо у залежності від сезону.
Відтепер щомісяця у форматі онлайн-вебінарів експерти з різних сфер турботи про здоров'я ділитимуться порадами та практичними навичками із зареєстрованими учасниками Академії Сталого Здоров'я. Долучитися до вебінарів Академії можна абсолютно безкоштовно.
Серед наступних спікерів – фахівці з anti-age напрямку, турботи про внутрішнє та зовнішнє здоров'я. Всі анонси вебінарів від "Аптека Доброго Дня" публікуватимуться на офіційних сторінках мережі в інстаграмі та фейсбуці.