Дрони-камікадзе – не такі складні цілі, проте є нюанси, – Повітряні сили

23 жовтня 2022, 09:00
Читать новость на русском

Росіяни продовжують масовану атаку України дронами-камікадзе. У Повітряних силах зазначили, що ці цілі для збиття не є надто складними. Але на це впливає кілька чинників.

Під час телемарафону речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів більше про дрони-камікадзе. Він наголосив на тому, що ці повітряні цілі не так уже й складно збивати.

Читайте також Ворог за добу здійснив понад 50 авіа- та ракетних ударів: ЗСУ відбили 8 атак на Донбасі

Збити дрон легко, але є "але"

Наголошуємо, що запаси ракет у Росії не безлімітні. Тож ворог усе частіше атакує нашу державу саме дронами-камікадзе. І, як свідчить статистика, збивають їх сили ППО надзвичайно ефективно. Водночас на результативність впливає кілька моментів.

Шахід – не така складна ціль. Він має доволі велику відбиваючу поверхню – 2,5 метра розмах крил – балалайка летить. Скажімо, її видно доволі непогано на радарах,
– підкреслив Ігнат.

Водночас він наголосив на умовах, які впливають на збиття БпЛА. За словами Ігната, важливо, щоб у зоні прольоту дрона були засоби, які могли б його збити. У такому випадку радіолокаційні радари його виявляють, після чого здійснюється запуск ракети, яка ліквідує загрозу з неба.

Ворог атакував Миколаївщину дронами

Цієї ночі неспокійно було мешканцям Миколаївської області. Її російські загарбники намагалися атакувати дронами-камікадзе. Як зазначають у Повітряному командуванні "Південь", вдалося збити 11 БпЛА типу "Shahed-136". Відомо, що ще три ліквідували інші підрозділи Сил оборони Півдня.

Останні новини про іранські дрони

  • За словами Блінкена, Іран може продовжувати постачати Росії дрони-камікадзе. Він додав, що США уже працюють над протидією зусиллям Тегерану. Також роблять усе можливе, щоб посилити можливості України відбивати ворожі атаки.
  • Зеленський вкотре відреагував на атаки дронами. Президент України наголосив, що Іран постачає Росії вбивства за криваві гроші. Зауважимо, що офіційний Тегеран надання БпЛА країні-агресорці продовжує заперечувати.
  • Додамо, що Іран вже пригрозив Британії, Німеччині та Франції за те, що країни підтримали розслідування щодо безпілотників.
  • Наостанок зазначимо, що напередодні Юрій Ігнат пояснив, для чого нашій державі ударні БпЛА. За його словами, їхня наявність дозволить завдавати симетричних ударів по об'єктах ворога.

Варте уваги – чи можуть іранські дрони залетіти в Європу: дивіться відео