Недооцінювати їх не варто: у чому небезпека солдатів КНДР на фронті

15 жовтня 2024, 08:59
Читать новость на русском

У Росії величезна проблема з особовим складом і мобілізацією, тому за підписання контракту платять дуже великі кошти. На тлі цього з'явилася інформація, що на полі бою окупантам допомагатимуть солдати з Північної Кореї.

Варто згадати, що більшість росіян, які потрапляють до нас у полон, не вирізняються військовою майстерністю. Про це 24 Каналу розповів військовий експерт, засновник БО "Реактивна пошта" Павло Нарожний, додавши, що вони пішли на фронт через важкі фінансові обставини, борги.

До теми Тисячі солдатів КНДР на боці Росії: для чого вони Путіну та чи можуть прорвати фронт

Як можуть використати бійців з КНДР

"Саме тому ворог зараз шукає, де взяти особовий склад. Північна Корея – це диктатура й вони готуються воювати вже дуже давно з Південною Кореєю. Тому їх не варто недооцінювати", – зауважив Павло Нарожний.

У КНДР є боєздатні підрозділи, велика кількість артилерії. Вона справді низької якості, але це компенсується її великою кількістю. Чи можуть корейці воювати як піхота на першій лінії? У цьому є великі сумніви.

І у нас, і у ворога не вистачає особового складу. Наприклад, є ділянка фронту, де бракує людей. Її тримає потужна бойова бригада, але за тривалий час сили виснажились. Яскравий приклад – 72 бригада, яка 2 роки стояла у Вугледарі. Їх підсилювали, але зазвичай це були підрозділи ТРО.

Тепер уявімо, що воює 155 бригада морської піхоти Росії, їй передали 3 батальйони корейців. З ними треба якось комунікувати, віддавати команди. Вони повинні порозумітися з артилерією, дронщиками, розвідкою. Я не уявляю, як це можна робити, маючи мовний бар'єр,
– наголосив військовий експерт.

Але це не означає, що їх не можна використати в інших військах, наприклад, інженерних, а свої сили Росія перекине в піхоту. Тому цю загрозу не варто недооцінювати, бо бійці з КНДР допоможуть звільнити багато особового складу росіян.

Нагадаємо, що ЗМІ написали, що КНДР нібито готує 100 тисяч бійців для війни в Україні. Керівник Центру протидії дезінформації РНБО Андрій Коваленко назвав це вигадкою.