В Курській області місцеві та строковики "зливають" дані про кадирівців, – InformNapalm

11 серпня 2024, 21:32
Читать новость на русском

Джерело:

InformNapalm

В Курській області Росії тривають бої після "прориву" кордону 6 серпня. Місцеві мешканці Курщини та строковики передають інформацію про місцезнаходження кадирівців.

Варто зазначити, що Генштаб ЗСУ та офіційні особи не коментували причетність українських військових до подій в Курській області. Водночас росіяни все більше панікують через розвиток подій та продовження боїв.

Читайте також "Анексії не буде": французькі ЗМІ дізналися ймовірну мету прориву кордону у Курській області

В Курській області "здають" дані кадирівців

За останні чотири доби спільнота InformNapalm отримала від місцевих жителів Курської області 98 повідомлень про місцеперебування кадирівців. 

Ми почали отримувати від мешканців прилеглих до кордону населених пунктів інформацію про фіксацію кадирівців, які тікали від бойових зіткнень і ховались у лісосмугах,
– розповіли в InformNapalm.

Автори додали, що з трьох та більше джерел вдалось підтвердити розташування 27 бойовиків.

Також спільнота отримала повідомлення від російського строковика, який допоміг виявити одразу 5 бойовиків з підрозділу "Ахмат-Росія". В обмін він просив посприяти здачі у полон Силам оборони України, аби залишитись живими. 

Водночас основною мотивацією росіянина виявилася помста кадирівцям. За словами самого російського військового, з травня до серпня кадирівці періодично приходили в казарму, де змушували строковиків виконувати дії сексуального характеру та знущались з них.

Як Путін реагує на події в Курську

До слова, у п'ятницю, 9 серпня, у Курській, Бєлгородській та Брянській областях оголосили режим контртерористичної операції.

Імовірно, ФСБ намагається взяти у свої руки керування військовою операцією та завдяки своїм можливостям стабілізувати ситуацію в регіоні. Водночас аналітики ISW припускають, що Кремль оголосив КТО, а не воєнний стан, зокрема у Курській області, щоб "зменшити масштаб українського вторгнення" в російський регіон.

Кремль таким чином намагається "запобігти внутрішній паніці чи негативній реакції", адже росіяни очікують від Путіна радикальніших кроків у відповідь на події на Курщині.

Водночас Кремль вирішив не оголошувати стан війни проти України чи воєнний стан у регіонах – що могли б стати більш серйозною відповіддю, які б дозволили залучити більші ресурси Росії шляхом ширшої мобілізації.