Розумніші за окупантів: у Росії вважають, що бойові дельфіни врятують їхній флот
Пропагандисти хваляться, що використовують бойових дельфінів для захисту свого флоту. Вони буцімто можуть врятувати їхні кораблі.
З початку повномасштабного вторгнення захисники неодноразово атакували російські військові кораблі, з яких, зокрема, запускають ракети по мирних містах та селах України. Загарбники намагаються всіляко їх захистити. Для цього вони навіть використовують спеціально дресованих дельфінів.
Дивіться також По кораблю щомісяця: як Сили оборони знищують військовий флот Росії
Маячня від російських пропагандистів
Російські пропагандисти всіляко намагаються підкреслювати "унікальність" їхньої країни. Цього разу вони взагалі почали розповідати, що, мовляв, усе на їхньому боці: "І Бог, і стихія, і флора, і фауна".
Так один з російських пропагандистів прокоментував інформацію про те, що Росія використовує бойових дельфінів для захисту власного флоту. Однак інциденти з різними військовими кораблями все одно "чомусь" регулярно трапляються.
Зверніть увагу! Дресованих дельфінів вважають ефективними проти водолазів. Крім того, вони, найімовірніше, також допомагають виявляти різні цілі, що йдуть до кораблів.Що відбувається на російському телебаченні – дивіться відео на ютубі 24 Каналу
Виявляється, що у мозку дельфінів удвічі більше нейронних зв'язків, ніж в людини. Тому вони точно захищатимуть російські кораблі краще, ніж це зараз роблять окупанти.
Російські бойові дельфіни: коротко
- Ще у квітні 2023 року ЗМІ повідомляли, що окупанти виставили на захист бойових дельфінів. Це сталося після вибухів у Севастополі. А в червні там буцімто збільшили кількість цих ссавців.
- Також була інформація, що окупанти буцімто розмістили бойових дельфінів на військово-морській базі, яка розташована на північному заході Криму. Так загарбники намагаються врятуватися від українських спецпризначенців, які посилили свою активність у Чорному морі за останні кілька місяців.
- Цікаво, що вночі 24 жовтня в тимчасово окупованому Севастополі знову пролунали вибухи. Окупанти скаржилися на можливу атаку "підводних диверсійних сил та засобів".