Білл Гейтс планує зустрітися з лідером Китаю, – Reuters

15 червня 2023, 19:43
Читать новость на русском

Джерело:

Reuters

Американський бізнесмен Білл Гейтс неочікувано прибув до Китаю. У ЗМІ оприлюднили ймовірні плани бізнесмена у країні з другою економікою у світі.

Один із засновників компанії Microsoft вперше з 2019 року прибув до Китаю. Про це Білл Гейтс повідомив на своїй сторінці у твіттер.  

Варте уваги Найочікуваніша послуга для підприємців: Дія почала тестування нової опції

Білл Гейтс прибув до Китаю

Особи, які обізнані із ситуацією, розповіли, що мільярдер планує зустрітися з лідером Китаю Сі Цзіньпіном. За їхніми даними, зустріч має відбуватися в п'ятницю, 16 червня

Водночас вони відмовилися поділитися темами, які можуть обговорювати Гейтс та Сі Цзіньпін. Проте зустріч має пройти у форматі тет-а-тет. Цікаво, що глава Китаю вперше за кілька років проведе переговори з іноземним бізнесменом. 

Також відомо, що Білл Гейтс має на меті зустрітися із партнерами, які спільно із Фондом Білла та Мелінди Гейтс працювали над проблемами глобального здоров’я та розвитку.

Правила гри у сучасному бізнес-світі стрімко змінюються. Сьогодні як ніколи важливо дбати про баланс роботи та відпочинку, щоб мати сили та натхнення підкорювати нові бізнес-вершини. І Škoda Karoq легко допоможе з цим. З понеділка по п’ятницю будь на зв’язку навіть в дорозі за допомогою бездротового підключення телефону. А у вихідні сміливо рушай з родиною на відкриття нових місць, завдяки Off-Road режиму. І це далеко не все… 

Більше цікавих нових про Китай:

  • Недавно очільник одного з найбільших банків у США також відвідував Китай. Це був Джеймі Дімона перший візит до країни після скандальної заяви про Комуністичну партію та діяльність JPMorgan;
  • Ілон Маск теж відзначився особистим візитом до Китаю. На тлі цього акції Tesla стрімко подорожчали; 
  • На ринку праці у Китаї зафіксували тривожний тренд, який створив так званий "ідеальний шторм" для молоді у країні. Одна з причин – економіка Китаю просто не зуміла наздогнати новий рівень доступу до освіти у 1990-х роках.