Попит на українські книги за кордоном зростає: Yakaboo планує вийти на Amazon Europe
Джерело:
Інтерфакс-УкраїнаКнижкова платформа Yakaboo нарощує продажі українських книг у країнах Європи. За останні три місяці компанії вдалося продати понад 25,3 тисячі паперових та 6,4 тисячі електронних примірників за кордоном.
Це стало можливим завдяки відкриттю українською Yakaboo власного представництва у Польщі. Нині компанія уклала цілу низку договорів із великими європейськими дистриб'юторами, активно співпрацює з іноземними бібліотеками та культурними хабами.
Читайте також Гривневий платіжний шлюз GEO Pay почав співпрацю із Gate․io
Попит на українські книги у країнах Заходу зростає
З початком повномасштабної війни національна книжкова платформа різко активізувала реалізацію планів виходу з українською книгою на іноземні ринки, передусім у країни Європи. В Yakaboo зазначають, що після 24 лютого український книжковий ринок зазнав значних змін, а міграція українців за кордон спричинила дефіцит української літератури.
У своїй стратегії ми маємо дві головні цілі – створення зручної та швидкої системи логістики та збільшення частки наших книг в онлайн та офлайн-мережах великих європейських дистриб'юторів,
– розповів СЕО Yakaboo Іван Богдан.
За словами очільника компанії, вже отримавши юридичне представництво та склад у Польщі, Yakaboo нині може здійснювати розрахунки у місцевій валюті та працювати у межах європейської системи права.
Уточнюється, що у співпраці з польською компанією-партнером Frisbo українська платформа запустила логістичний хаб у Варшаві, завдяки чому терміни доставки українських книг територією Польщі нині скоротились до 6 днів, а по всій Європі замовлення можна буде отримати від 6 до 12 днів.
До речі У Токіо відкрили перший український ресторан: там працюють біженці – фото закладу
До слова, наразі Yakaboo на фінальній стадії перемовин з європейською Platon, а з травня книжки української платформи з'явились у мережі найпотужнішого книжкового агрегатора Великої Британії Gardners, що співпрацює з роздрібними продавцями по всьому світу.
Крім того, українські книги нині доступні у деяких європейських каталогах, зокрема у Nielsen BookData. У компанії підкреслюють, що список найменувань вже розширився з 800 примірників до 5 тисяч.
Додамо, що невдовзі Yakaboo має намір вивести українські книги на інтернет-майданчик Amazon Europe, а згодом вийти також на американський та східноазійський ринки.
GEO Pay допоможе вивести кошти із Binance-акаунту на власний баланс, а далі, використовуючи понад 6 платіжних систем, доступних у сервісі GEO Pay, – можливо вивести кошти на будь-яку карту українського банку. Додатково кешбек 1% на кожний вивід коштів з Binance на баланс GEO Pay!