На території Дніпра та області встановили помаранчевий рівень епіднебезпеки: що змінилося

3 лютого 2022, 11:24
Читать новость на русском

У мерії Дніпра вирішили посилити карантин. Для запобігання поширенню COVID-19 у місті та області встановили помаранчеву зону.

Як передає журналістка 24 каналу, відповідне рішення ухвалили на засіданні спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру 2 лютого. Головою був заступник мера Дніпра Михайло Лисенко.

До теми Карантин в Україні: скільки областей потрапили в червону зону і які там обмеження

Помаранчева зона в Дніпрі

Згідно з рішенням місцевої влади, помаранчевий рівень епідемічної небезпеки в Дніпрі почав діяти з 2 лютого. Він попереджає про те, що кількість хворих на коронавірус наближається до критичної позначки.

Уже в червоній зоні карантину протиепідемічні заходи суттєво посилюватимуть. Впровадженню цього рівня якраз передує помаранчева зона.

Жителям Дніпропетровщини доведеться надалі дотримуватися карантинних обмежень. Окрім цього – носити медичні маски, користуватися антисептиками, тримати соціальну дистанцію та зробити щеплення від COVID-19, якщо хтось іще не зробив.

Дистанційне навчання

Найбільше змін помаранчева зона принесла школярам. Так, з 3 по 9 лютого учні 5 – 11 класів загальноосвітніх закладів освіти навчатимуться дистанційно.

Учні 1 – 4 класів відвідуватимуть школу в звичайному режимі. Однак батьки мають подбати про дотримання протиепідемічних заходів. Якщо з підозрою на коронавірус буде понад 50% школярів, то в окремих класах чи школи заборонятимуть хворим приходити на заняття.


Симптоми Омікрону / Дані: ВООЗ / Інфографіка 24 каналу

Якщо понад 20% дітей в одному класі захворіє на грип чи ГРВІ, освітній процес призупинятимуть. Такі зміни передбачені на весь період карантину.

Цікаво Вакцинація захищає від постковідного синдрому

На території Дніпра посилять моніторинг за показниками вакцинації від COVID-19. По області в населених пунктах без амбулаторій працюватимуть мобільні бригади, які робитимуть щеплення усім охочим.

Омікрон має потенціал стати небезпечнішим за Дельту: дивіться відео