Як масовані ракетні удари "б'ють" по курсу долара
Масові ракетні удари Росії й досі тривають. В Україні через це страждає енергетична інфраструктура. Проте чи впливає така ситуація на курс, читайте у матеріалі.
Як впливають ракетні удари на курс долара
Як розповідає 24 каналу Олег Пендзин, експерт з економічних питань, ріст долара у такі ситуації – це чисто психологічний момент. Він пов'язаний з тим, що люди налякані, і відповідно намагаються втекти від загрози.
Читайте також Майстер, ходлер чи підприємець: хто ви у криптосвіті
Наприклад, долар серйозно зріс минулого понеділка, тому що була невелика хвиля людей, які тікали з Києва. Проте, оцю міграційну складову сильно охолодили новини про ракетні обстріли у Львові. Стало зрозуміло, що на сьогоднішній момент, в Україні немає безпечного місця.
Я гадаю, що зараз не буде причин для подорожчання долара. Це можемо бачити на прикладі обстрілів столиці 17 жовтня. Курс не відреагував на приліт. Відповідно не було й ажіотажу ані на долар, ані на пальне. Люди призвичаїлися до такої біди.
Цікаво "Дешевше все одно не буде": експерт порадив купувати долари зараз
Що з курсом долара на сьогодні
За добу курс долара знизився в обмінниках, а от в банках навпаки – підріс.
- Курс долара у банках, станом на 18 жовтня, при купівлі становить в середньому 40,30 гривні. Тоді як продають її за 40,99 гривні за долар.
- В обмінниках купують долар в середньому за 40,27 гривні, а продають – за 40,85 гривні, за даними finance.ua.
- Долар на чорному ринку на рівні 40,60 гривні при купівлі, продаж – 40,79 гривні.