Укриття українських шкіл та вишів активно під'єднують до інтернету: скільки вже має Wi-Fi

17 вересня 2022, 18:52
Читать новость на русском

Джерело:

Мінцифри

В Україні, зважаючи на війну, продовжують облаштовувати надійні укриття у навчальних закладах. Також, аби полегшити учням та студентам навчання, укриття під'єднують до інтернету.

Віцепрем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в ефірі національного телемарафону розповів, що Мінцифра у новому навчальному році реалізовує проєкт "Wi-Fi в укриттях". Так, українські школи та виші вже подали 5 тисяч заявок на під'єднання інтернету в укриттях.

Читайте Всеукраїнська школа онлайн додасть тисячу нових уроків: чим вона так цікава та важлива для учнів

Скільки шкіл і вишів мають інтернет в укриттях і як долучитися до проєкту 

Федоров розповів, що 2 тисячі навчальних закладів вже під'єднали до інтернету в укриттях. Інші отримають обладнання невдовзі.

Так, у межах проєкту заклади освіти безоплатно отримують роутери та необхідну техніку для швидкісного інтернету. Для того, аби стати його учасником, представникам шкіл та вишів треба заповнити онлайн-форму. Власники телеком-бізнесу можуть долучитися за посиланням. Відстежити заявки та підключення онлайн можна на дашборді.

Інші освітні ініціативи Мінцифри для українських шкіл 

Мінцифра також запустила пілотний проєкт "Оновлена інформатика – IT-студії" у 50 українських школах. Новий курс інформатики покликаний навчити дітей базових знань з програмування та допомогти опанувати цифрові навички. 

Важливо Скільки українських шкіл вже мають укриття і готові прийняти учнів на офлайн-навчання

Всеукраїнська школа онлайн додасть 1000 цікавих уроків 

На цю державну цифрову платформу, призначену для дистанційного та змішаного навчання школярів 5 – 11 класів, додадуть 1000 нових уроків, тести та матеріали для самопідготовки. Контент з’явиться у ВШО вже до кінця року. Загалом оновлять програму 18 дисциплін для учнів 5 – 11 класів. Це дасть змогу українським дітям як на Батьківщині, так і за кордоном безперервно вчитись онлайн. Так, на платформі до кінця 2022 року буде вже 3500. 

Які є переваги у дистанційної освіти: дивіться відео