Професор Стенфордського університету прочитає для українців лекцію про біологію і війну
Джерело:
КунштУкраїну у час збройної агресії росії продовжують підтримувати видатні діячі зі всього світу. Серед них, окрім політиків, також є і актори, вчені, спортсмени. Зокрема професор Роберт Сапольські.
До цього списку долучиться і професор біології Стенфордського університету і письменник Роберт Сапольські. Він прочитає для українців онлайн-лекцію.
Важливо Українець Ігор Клименко став найкращим студентом світу
Роберт Сапольські прочитає для українців лекцію
Так, професор читатиме для українців лекцію про агресію та війну. Запланована вона на 26 вересня.
Сапольські роздумуватиме над такими темами:
- як ненависть, агресія і страх призводять до терактів, насильства і воєн;
- як тварини розрізняють "своїх" і "чужих", а також як це роблять люди;
- що таке мораль з точки зору біології і якою є мораль для агресорів;
- як застосувати ці знання, щоби запобігати насильству в майбутньому.
Організовує лекцію науково-популярний журнал "Куншт". Подія безкоштовна для підписників. Умови участі можна дізнатися тут.
Хто такий Роберт Сапольські
Це американський нейроендокринолог, професор біології, нейронауки та нейрохірургії у Стенфордському університеті, дослідник і автор науково-популярних книг
Роботу Сапольські широко висвітлюють ЗМІ. Найвідомішим прикладом є документальний фільм National Geographic "Стрес: портрет вбивці" ("Stress: Portrait of a Killer"), кілька статей у New York Times, Wired, журналі Стенфордського університету де він публікує статті про свої дослідження. Також Сапольскі написав ряд науково-популярних та одну наукову працю "Психологія Стресу" ("Why Zebras Don't Get Ulcers"), яку вважають основною працею науковця.
Джерело: uk.wikipedia
Читайте Вчитися ніколи не пізно: українці протягом року можуть отримати нову спеціальність
Вчителі економіки можуть отримати грант на 10 тисяч гривень
Для українських учителів економіки запустили міжнародний проєкт підтримки. При цьому вони можуть здобути грант на суму 10 тисяч гривень. Взяти участь у проєкті можуть вчителі 8 – 11 класів. При цьому ті, які цьогоріч вчать дітей економіки у школах чи факультативно викладають уроки економічної грамотності. Після подання заявки вчитель отримає певне завдання. Відберуть загалом 20 найкращих учасників. Кожен з них отримає мінігрант на суму 10 000 гривень.
Які є переваги у дистанційної освіти: дивіться відео